مولن

1-1 از 1

شرکت ماشین سازی مولن (MOLLEN) در سال 1361 با هدف تولید ماشین آلات صنعتی که در رأس آن ماشین های ابزار تیزکن و خانواده اره تیزکن قرار داشت، در شهرستان آمل بنا گردید. 

ماشین سازی Mollen

شرکت ماشین سازی مولن (MOLLEN) در سال 1361 با هدف تولید ماشین آلات صنعتی که در رأس آن ماشین های ابزار تیزکن و خانواده اره تیزکن قرار داشت، در شهرستان آمل بنا گردید. رشد این شرکت به سرعت و روز افزون بوده به طوری که در سال 1363 موفق به کسب عنوان تولید کننده نمونه کشور در زمینه ماشین آلات صنایع چوب شده و تداوم این روند منجر به کسب عنوان پیش کسوت نمونه صنعت استان مازندران در سال 1386 گردید . این تلاش تا به امروز ادامه داشته که در سایه این تلاش توانستیم محصولات خود را به کشورهای حاشیه خلیج فارس ، ازبکستان و آذربایجان صادر کنیم و در ادامه نیز سعی بر آن داریم که با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در زمینه صنعت و بهره گیری از علم روز دنیا محصولاتی با تنوع بیشتر ، پشتیبانی و خدمات بهتر و کیفیتی مناسب تر ، تولید و به بازار عرضه کنیم و بتوانیم بخشی از نیازهای فعالان کشور را تأمین نمائیم.

اعضای هیئت مدیره مولن

  • مرحوم آقای بهرام جمشیدی لاریجانی

بنیانگذار شرکت ماشین سازی

از سوابق آن مرحوم: تولید کننده نمونه کشور در سال 1363 پیشکسوت صنعت استان مازندران در سال 1386 

  • جناب آقای رامین جمشیدی لاریجانی

مدیرعامل و مدیر بازرگانی 

  • جناب آقای روزبه جمشیدی لاریجانی

مدیر تولید و فنی.عضو هیئت مدیره 

قیمت محصولات شرکت ماشین سازی MOLLEN

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت ماشین سازی MOLLEN با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.