اپلیکیشن چوبینر

مولن | MOLLEN

شرکت ماشین سازی مولن (MOLLEN) در سال 1361 با هدف تولید ماشین آلات صنعتی که در رأس آن ماشین های ابزار تیزکن و خانواده اره تیزکن قرار داشت، در شهرستان آمل بنا گردید. ای بند روز به روز و بر اساس تجربیاتی که کسب می‌نماید در زمینه تولید ابزارآلات تیزکنی پیشرفت نموده است که در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این شرکت در اختیارتان قرار می‌دهیم.

ماشین سازی Mollen

شرکت ماشین سازی مولن (MOLLEN) در سال 1361 با هدف تولید ماشین آلات صنعتی که در رأس آن ماشین‌های ابزار تیزکن و خانواده اره تیزکن قرار داشت، در شهرستان آمل بنا گردید. رشد این شرکت به سرعت و روز افزون بوده به طوری که در سال 1363 موفق به کسب عنوان تولید کننده نمونه کشور در زمینه ماشین آلات صنایع چوب شده و تداوم این روند منجر به کسب عنوان پیش کسوت نمونه صنعت استان مازندران در سال 1386 گردید. این تلاش تا به امروز ادامه داشته که در سایه این تلاش توانستیم محصولات خود را به کشورهای حاشیه خلیج فارس، ازبکستان و آذربایجان صادر کنیم و در ادامه نیز سعی بر آن داریم که با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در زمینه صنعت و بهره گیری از علم روز دنیا محصولاتی با تنوع بیشتر، پشتیبانی و خدمات بهتر و کیفیتی مناسب تر، تولید و به بازار عرضه کنیم و بتوانیم بخشی از نیازهای فعالان کشور را تأمین نمائیم.

نمونه‌ای از محصول شرکت مولن 

خط تولید روکش هایگلاس رول پرس Mollen شامل ایستگاه‌های از قبیل چسب‌زنی توسط غلتک‌های سرامیکی روغن در گردش، سیستم غبار گیر و کانال هوای گرم، غلتک‌های پرس سرد و گرم می‌باشد. از ویژگی‌های بی‌نظیر این مدل دستگاه روشک هایگلاس مولن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای سیستم چسب گرم اتوماتیک (PUR) 
  • تغذیه رول هایگلاس به صورت اتوماتیک است.
  • دارای سیستم چسب زنی اتوماتیک
  • دارای سیستم غبار گیر و کانال هوای گرم 
  • دارای غلتک های پرس سرد و گرم
  • توانایی تولید 2000 تخته در روز

قیمت محصولات شرکت ماشین سازی MOLLEN

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت ماشین سازی MOLLEN با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.