سرو

شرکت کنترل ماشین سرو (دانش بنیان) مجموعه ای متشکل از متخصصین و مدرسین دانشگاهی می باشد که در زمینه الکترونیک، اتوماسیون صنعتی، تاسیسات برق صنعتی، و ماشینالات CNC در کارگروه های ویژه هر بخش در جهت تجاری سازی پژوهش و تحقیقات علمی و صنعتی فعالیت می کند.

شرکت فنی و مهندسی کنترل ماشین سرو (دانش بنیان)

کنترل ماشین سرو توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تایید قرار گرفته و ثبت گردید و نام شرکت در لیست سامانه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان www.daneshbonyan.ir بخش شرکت های مشمول قانون قابل مشاهده است. این موفقیت بزرگ به لطف الهی مرهون فعالیتهای نوآورانه علمی و صنعتی تاثیر گذار مهندسین فرهیخته و مجرب شرکت می باشد. شركت فنی و مهندسی كنترل ماشین سرو فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی و طراحی و تولید ماشینهای كنترل عددی(CNC) در سال 90با هدف بومی سازی تكنولو‍‍‍‍ژیهای به كار رفته آغاز نمود. در این راه با همكاری شركت های متعدد داخلی و خارجی به راه حل های اقتصادی و صنعتی اولویت ویژه داده شد تا محصولی مطمئن، قدرتمند، صنعتی و در عین حال مناسب با شرایط اقتصادی حاكم بر كشور عزیزمان به صنعتگران كارآفرین در این زمینه ارائه گردد.

پیشرفت شرکت سرو

خوشبختانه به لطف الهی این امر محقق شد و توانستیم با تعامل با شركتهای اروپایی و‌ تایوانی، به راه حلی كارآمد و اقتصادی با رعایت كامل پروتوكل های صنعتی شامل پایداری مطلق كنترل محورها دست یابیم. شركت مهندسی كنترل ماشین سرو با اخذ نمایندگی انحصاری شركت های CS-LAB و ARBOR تركیبی منحصر به فرد در طراحی كنترلر صنعتی CNC تا شش محور بر پایه نرم افزار ارتقا یافته اختصاصی تقدیم می كند. این شرکت افتخاراتی چون طراحی و ساخت اولین، بزرگترین و پیشرفته ترین CNC منبت چوب ایران و خاورمیانه را کسب کرده است. لازم به ذکر می باشد، نام دیگر این شرکت اتوماسیون صنعتی سی ان سی است.

قیمت محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی سی ان سی

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت اتوماسیون صنعتی سی ان سی می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.