سرو

شرکت فنی و مهندسی کنترل ماشین سرو(دانش بنیان)

شرکت کنترل ماشین سرو (دانش بنیان) مجموعه ای متشکل از متخصصین و مدرسین دانشگاهی می باشد که در زمینه الکترونیک، اتوماسیون صنعتی، تاسیسات برق صنعتی، و ماشینالات CNC در کارگروه های ویژه هر بخش در جهت تجاری سازی پژوهش و تحقیقات علمی و صنعتی  فعالیت می کند.
کنترل ماشین سرو توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تایید قرار گرفته و ثبت گردید و نام شرکت  در لیست سامانه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان www.daneshbonyan.ir  بخش شرکتهای مشمول قانون قابل مشاهده است.
این موفقیت بزرگ به لطف الهی مرهون فعالیتهای نوآورانه علمی و صنعتی تاثیر گذار مهندسین فرهیخته و مجرب شرکت می باشد.
شركت فنی و مهندسی كنترل ماشین سرو فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون صنعتی و طراحی و تولید ماشینهای كنترل عددی(CNC) در سال 90با هدف بومی سازی تكنولو‍‍‍‍ژیهای به كار رفته آغاز نمود. در این راه با همكاری شركت های متعدد داخلی و خارجی به راه حل های اقتصادی و صنعتی اولویت ویژه داده شد تا محصولی مطمئن، قدرتمند، صنعتی و در عین حال مناسب با شرایط اقتصادی حاكم بر كشور عزیزمان به صنعتگران كارآفرین در این زمینه ارائه گردد.
خوشبختانه به لطف الهی این امر محقق شد و توانستیم با تعامل با شركتهای اروپایی و‌تایوانی،به راه حلی كارآمد و اقتصادی با رعایت كامل پروتوكلهای صنعتی شامل پایداری مطلق كنترل محورها دست یابیم.
شركت مهندسی كنترل ماشین سرو با اخذ نمایندگی انحصاری شركت های CS-LAB و ARBOR تركیبی منحصر به فرد در طراحی كنترلر صنعتی CNC تا شش محور بر پایه نرم افزار ارتقا یافته اختصاصی تقدیم می كند.

این شرکت افتخاراتی چون:

طراحی و ساخت اولین، بزرگترین و پیشرفته ترین  CNC منبت چوب ایران و  خاورمیانه

نام دیگر این شرکت اتوماسیون صنعتی سی ان سی است.

قیمت محصولات شرکت ماشین سرو

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد.

هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!