فروشنده شو

خرید متعلقات ریل کشو بدنه دار

1-1 از 1


متعلقات ریل کشو بدنه دار یکی از بخش‌های کاربردی و مهم این قسمت از وب سایت چوبینر می‌باشد که انواع لوازم جانبی و مهم و کاربردی ارائه شده است که امکانات استفاده از انواع ریل بدنه دار را افزایش خواهد داد. در این قسمت شما می‌توانید با انواع متعلقات ریل بدنه دار آشنا شوید.

انواع متعلقات ریل بدنه دار

از انواع متعلقات ریل بدنه دار می‌توان به لوازم کشو اینر توکار مخفی، لوازم شیشه دیزاین ریل بدنه دار، سام باکس، دستگیره ریل سوپری و... اشاره کرد که با کیفیت عالی و برندهای معروف در این قسمت از چوبینر به فروش می‌رسند. 

لوازم کشو اینر توکار 

با نصب لوازم کشو اینر توکار بر روی ریل بدنه دار می‌توانید مکانیزم سوپری داخل کابینت ایجاد کنید و از تمام فضای کابینت به صورت بهینه استفاده لازم را داشته باشید. لوازم کشو اینر توکار مخفی شامل یک عدد صفحه آلومینیومی و یک میله برای جلو ریل و دو عدد براکت پلاستیکی برای اتصال این مدل یراق به ریل می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به این محصول با اطلاعات دقیق فنی آن آشنا شده و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

لوازم شیشه دیزاین ریل بدنه دار

لوازم شیشه دیزاین ریل بدنه دار از جمله یکی از انواع متعلقات ریل بدنه دار می‌باشد که علاوه بر کاربرد بسیار عالی که دارد نما و زیبایی دکوراسیون منزل و آشپزخانه شما را نیز دو چندان خواهد کرد. شیشه دیزاین ریل بدنه دار شامل دو جفت شیشه می‌باشد که در دو طرف ریل کشو بدنه دار نصب می‌گردد. قیمت متعلقات ریل کشو بدنه دار با توجه به انتخاب شما مشتریان متفاوت خواهد بود.

قیمت متعلقات ریل کشو بدنه دار

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل کشو بدنه دار متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.