قسطی بخر

خرید مته کاجی، مته پله ای، مته مخروطی و مته متغیر

1-13 از 13

مته یکی از ابزارهای کارآمد و مناسب جهت برش و سوراخ سطوح مختلف چوبی، فلزی، استیل و... می‌باشد. همه ما تصوری از مته داریم این است که یک میله استوانه ای است که دارای شیارهایی در قسمت کارگیرش می باشد. اما جالب است بدانیم که مته در چندین مدل مختلف از قبیل مته خزینه، گردبر، چوب بر، مته کاجی و ... تولید می گردد. در ادامه این متن قصد داریم اطلاعات کاملی در رابطه با مته کاجی که یکی از مته های کاربردی در صنایع مختلف است را در اختیارتان قرار دهیم.

مته مخروطی

مته مخروطی یک نمونه از انواع مته محسوب می شود که جهت برش دایره ای چوب و فلزات استفاده می شود. برای ایجاد محل عبور سیم برق، کابل و مواردی از این قبیل می توان از مته مخروطی استفاده نمود. لازم است یادآوری نماییم که مته کاجی به مته مخروطی و مته پله ای نیز خوانده می شود.

مته پله ای

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد مته پله ای جهت برش دایره ای و ایجاد سوراخ استفاده می گردد. مته پله ای به شکلی طراحی شده است که با کمک یک مته می توان دایره های متعددی با قطرهای مختلف ایجاد نمود. ساختار ظاهری مته پله ای به صورت یک درخت کاج یا یک مسیر پله ای است که از نوک مته با کمترین قطر تشکیل می شود تا قسمت انتهای مته که بیشترین قطر را دارد. از لحاظ اقتصادی مته پله ای یک مورد اقتصادی محسوب می شود. که با یک مته می توانید دایره هایی در قطرهای مختلف برش بزنید.

قیمت مته کاجی

برای اطلاع از قیمت مته کاجی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته کاجی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.