بنر رمضان

انواع مته مخروطی

1-12 از 12

مته یکی از ابزارهای کارآمد و مناسب جهت برش و سوراخ سطوح مختلف چوبی، فلزی، استیل و... می باشد. همه ما تصوری از مته داریم این است که یک میله استوانه ای است که دارای شیارهایی در قسمت کارگیرش می باشد. اما جالب است بدانیم که مته در چندین مدل مختلف از قبیل مته خزینه، گردبر، چوب بر، مته مخروطی و ... تولید می گردد. در ادامه این متن قصد داریم اطلاعات کامل را در رابطه با مته مخروطی در اختیارتان قرار دهیم.

مته کاجی

مته کاجی یک نمونه از انواع مته محسوب می شود که جهت برش دایره ای چوب و فلزات استفاده می شود. برای ایجاد محل عبور سیم برق، کابل و مواردی از این قبیل می توان از مته مخروطی استفاده نمود. لازم است یادآوری نماییم که مته کاجی به مته مخروطی و مته پله ای نیز خوانده می شود.

مته پله ای

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد مته پله ای جهت برش دایره ای و ایجاد سوراخ استفاده می گردد. مته پله ای به شکلی طراحی شده است که با کمک یک مته می توان دایره های متعددی با قطرهای مختلف ایجاد نمود. ساختار ظاهری مته پله ای به صورت یک درخت کاج یا یک مسیر پله ای است که از نوک مته با کمترین قطر تشکیل می شود تا قسمت انتهای مته که بیشترین قطر را دارد. از لحاظ اقتصادی مته پله ای یک مورد اقتصادی محسوب می شود. که با یک مته می توانید دایره هایی در قطرهای مختلف برش بزنید.

قیمت مته کاجی

برای اطلاع از قیمت مته کاجی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته کاجی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.