چوبی کلاب

انواع مته گرد بر

1-47 از 47

برای سوراخ کاری بر سطوح مختلف چوب، ام دی اف، فلز، شیشه و ... از مته های متفاوتی استفاده می شود. یکی از انواع برش های مورد نیاز در صنایع مختلف گردبری نام دارد؛ برای این نوع برش از مته گردبر استفاده می شود که بر روی دریل نصب می شوند. مته گرد بر در انواع مختلفی به شرح زیر تولید می شود:

  • مته گرد بر 
  • مته گرد بر مدرج

مته گرد بر چیست؟ 

مته گرد بر جهت برش دایره ای سطوح و جهت ساخت لوازم دکوری و تزیینی، محل عبور کابل، محل قرار گیری لوله و ...استفاده می شود. مته گردبر در قطر های مختلف تولید و درجه بندی شده است و براساس قطر مورد نیازتان می توانید مته گردبر را انتخاب کنید. لازم است متذکر شویم که مته گردبر چوب، شیشه، فلز و ... با یکدیگر متفاوت می باشند و برای هر سطح باید از مته گردبر مخصوص استفاده نمایید.

مته گردبر چوب

مته گردبر چوب از یک استوانه تشکیل شده است که دارای دندانه های تیز و برنده می باشد. هنگام استفاده دقت کنید که مته گردبر با کمک یک محور یا رابط به دریل متصل شود سپس برش دایره ای را بر سطح چوب و ام دی اف ایجاد نمایید. لازم به ذکر است مته گردبر چوب در سایزها و سرعت های متفاوت تولید و عرضه می شود و شما باید متناسب با قطر دایره ای که مد نظرتان است مته گردبر را انتخاب کنید.

مته گرد بر مدرج

یکی دیگر از انواع مته گرد بر، مته گرد بر مدرج نام دارد که به مته گردبر متغیر نیز معروف است. مته گردبر مدرج از دو بازوی قابل حرکت تشکیل شده است و بر روی بدنه درجه بندی های مشخصی دارد. مته گردبر مدرج در سایزهای مختلف عرضه می شود که می توان با استفاده از آن ها برش های دایره ای با قطرهای متفاوت بر سطح چوب، ام دی اف، گچ و... ایجاد نمود. مته گردبر مدرج جهت ساخت انواع ساز، جای لامپ هالوژنی و ... به کار می رود.

قیمت مته گردبر

با توجه به اینکه مته گردبر در سایزهای مختلف تولید می شود؛ قیمت ها نیز متنوع می باشند. برای اطلاع از قیمت مته گردبر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت مته گردبر با چوبینر تماس حاصل فرمایید.