انواع تیغ اره تیزکن

1-12 از 12

یک سری ار محصولات تیز کاری همانند سوهان، سنگ تیغ اره تیز کن و... در برند و سایزهای متفاوت طراحی و تولید می‌شوند که با تهیه هر کدام از آن‌ها می‌توانید به راحتی انواع تیغ اره را تیز کرده و صیقل نمایید. سنگ تیغ اره تیز کن در سایزها و ابعاد گوناگونی برای مصارف مختلفی تولید و طراحی می‌شود. همچنین سطح سنگ تیغ اره تیز کن دارای تراشه‌های الماسه است که از لحاظ سختی بسیار مقاوم‌ می‌باشد. در این بخش شما می‌توانید انواع تیغ اره تیزکن را مشاهده و خریداری نمایید.

سنگ تیز کاری

سنگ تیز کاری از انواع محصولات تیغ اره تیز کن می‌باشد که در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. با استفاده از انواع سنگ تیز کاری در دستگاه‌های مخصوص تیغ اره تیزکنی می‌توانید به صورت نامحدود از تیغ اره برای برش قطعه کار خود استفاده نمایید. با تیز و صیقل دادن تیغ اره به وسیله سنگ تیز کاری می‌توانید برشی دقیق و تمیزی را ایجاد کنید. 

سوهان تیزکاری

سوهان تیزکاری یکی دیگر از انواع محصولات تیز کاری می‌باشد که برای تیز کردن انواع تیغ اره نواری به کار برده می‌شود. یکی از انواع سوهان تیزکاری مانند سوهان شیر نشان می‌باشد که دارای جنسی مقاوم و سختی بالاتر از سگمنت‌های تیغ اره است. تیغ اره نواری ابزاری است که حتما باید تیغه‌های آن تیز و برنده باشد تا بتواند برشی تمیز بر روی انواع چوب و MDF ایجاد نماید. با استفاده از سوهان تیز کاری مانند سوهان شیر نشان که در این بخش ارائه شده است می‌توانید انواع تیغ اره نواری خود را به راحتی تیز کرده و صیقل دهید. 

قیمت محصولات تیز کاری 

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت محصولات تیز کاری نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود. لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروزترین قیمت این محصولات با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.