تخفیف عید فطر

خرید سنگ تیز کاری، سنگ نفت و مته تیز کن

1-12 از 12

سنگ تیز کاری در برند و سایزهای متفاوت طراحی و تولید می‌شوند که با تهیه هر کدام از آن‌ها می‌توانید به راحتی انواع تیغ اره را تیز کرده و صیقل نمایید. سنگ تیغ اره تیز کن در سایزها و ابعاد گوناگونی برای مصارف مختلفی تولید و طراحی می‌شود. همچنین سطح سنگ تیغ اره تیز کن دارای تراشه‌های الماسه است که از لحاظ سختی بسیار مقاوم‌ می‌باشد. در این بخش شما می‌توانید انواع سنگ تیز کاری را مشاهده و خریداری نمایید.

سنگ تیز کاری

سنگ تیز کاری از انواع محصولات تیغ اره تیز کن می‌باشد که در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. با استفاده از انواع سنگ تیز کاری در دستگاه‌های مخصوص تیغ اره تیزکنی می‌توانید به صورت نامحدود از تیغ اره برای برش قطعه کار خود استفاده نمایید. با تیز و صیقل دادن تیغ اره به وسیله سنگ تیز کاری می‌توانید برشی دقیق و تمیزی را ایجاد کنید. 

سنگ نفت

یک نمونه از انواع سنگ تیزکاری با نام سنگ نفت شناخته می شود. سنگ نفت ابزار مناسبی برای تیز کردن مخار تخت، تیغ رنده و رنده بغل دوراهه می باشد؛ و برای استفاده صحیح باید به صورت نماد بی نهایت یا 8 بر روی سنگ جهت تیزکاری بدون آسیب دیدن حرکت دهید.

مته تیز کن

در کارگاه‌های نجاری برای انجام عملیات سوراخکاری از مته‌های مختلفی استفاده می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید مته در سایزهای متنوعی طراحی و تولید می‌شود و با نصب آن بر روی دریل می‌توانید به راحتی پانل‌های مختلفی را در سایز مورد نظر خود سوراخکاری نمایید. به سبب استفاده بسیار از مته برای سوراخکاری پانل‌های چوب و ام دی اف، امکان دارد تا نوک مته کند شود و تیزی لازم را نداشته باشد. برای حل این مشکل می‌توانید با استفاده از مته تیز کن به راحتی مته‌های کارگاه خود را مجدد تیز نمایید. مته تیز کن ابزاری کاربردی است که معمولا به همراه یک عدد سنگ یدکی نیز ارائه می‌شود.

قیمت محصولات تیزکاری

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت محصولات تیز کاری نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود. لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروزترین قیمت این محصولات با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.