قسطی بخر
شنبه, ۰۴ خرداد,۱۳۹۸

معرفی سه ابزار قطع کن سر و ته نوار پی وی سی، لیسه نوار و بیسکویت چوبی

امروزه صنعت چوب نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون و محیط زندگی و کاری اشخاص ایفا می‌کند. پس نکته قابل توجه برای افراد و شرکت های فعال در این صنعت استفاده از ابزاری است که دقت و زیباسازی را در ساخت قطعات به حد بالایی برسانند. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی سه ابزار قطع کن سر و ته نوار پی وی سی، لیسه نوار و بیسکویت چوبی که به تولید‌کنندگان در ساخت و طراحی هرچه بهتر قطعات و محصولاتشان کمک می‌کند، بپردازیم.

قطع کن سر و ته نوار پی وی سی چیست؟

قطع کن سر و ته نوار پی وی سی ابزاری است که برای تولید زیباتر محصولات کارگاه‌های نجاری، کارخانه های تولید مبلمان و سرویس خواب و کارگاه های کابینت سازی استفاده می‌شود. سر و ته زن نوار pvc پس از پایان لبه چسبانی به راحتی نوارهای اضافی ایجاد شده را از بین می‌برد.


کاربرد و ویژگی‌های سر و ته زن نوار pvc

سر و ته زن نوار pvc در کارگاه‌های چوب و ام دی اف در مراحل تولید انواع میز، سرویس خواب، انواع کمد و سایر تولیدات صنعت چوب به کار برده می‌شود. زمانی که نوارهای pvc بر روی لبه‌های ام دی اف و چوب چسبانده می شود امکان دارد  قسمت‌های اضافی ته نوار دیده شود در این شرایط از سر و ته زن نوار پی وی سی برای برش این قسمتهای اضافی استفاده می‌شود تا در انتهای کار نظم و زیبایی که به وسیله قطع کن سر و ته نوار پی وی سی به دست آمده است کاملا مشهود باشد. سر و ته زن نوار pvc برای برش انواع نوار از قبیل نوار pvc، پلی استر، روکش، ملامین و ... قابل استفاده است. قطع کن سر و ته نوار pvc دارای تیغ‌های محکم و با دوامی است که در صورت بروز مشکل به راحتی قابل تعویض هستند و با تهیه تیغ یدکی می‌توان با دو پیچ هر دو عدد تیغ را به سر و ته زن نوار پی وی سی وصل کنید.

قیمت سرو ته زن نوار پی وی سی 

به دلیل تنوع در برندهای موجود از سر و ته زن نوار پی وی سی قیمت این ابزار متفاوت است، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروز ترین قیمت محصول مذکور با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

لیسه نوار pvc  ویروتکس

لیسه نوار pvc ویروتکس ابزاری است که برای پرداخت قسمت‌های اضافی نوار پی وی سی که بر روی لبه های چوب و ام دی اف به وسیله لبه چسبان‌، چسبیده شده است، استفاده می‌شود به این صورت که در مراحل ساخت انواع میز، کمد، سرویس خواب، کابینت و سایر تولیدات چوبی که بر روی لبه هایشان از نوار پی وی سی استفاده می‌شود لبه های اضافی نوار pvc را برش میزند. 


اجزا لیسه نوار دستی  پی وی سی  virutex

لیسه نوار دستی پی وی سی  virutexاز چهار تیغ مستحکم و با دوام تشکیل شده است که در هر طرف دو تیغ به کار رفته است تا این تیغ‌ها پس از اتمام لبه چسبانی به طور همزمان کار پرداخت را انجام دهند. لیسه نوار pvc ویروتکس برای لبه های با انواع ضخامت تولید شده است.

لبه گیر نوار پی وی سی Virutex  

پس از چسباندن نوار پی وی سی بر روی قطعه یا سطح مورد نظر قسمت‌هایی از نوار pvc که اضافه است را با کشیدن لبه گیر نوار پی وی سی virutex روی کناره های اضافه آن‌ها را برش میزنید تا کناره و بغل محصول مورد نظر مرتب بشود.

بیسکویت چوبی Virutex

در صنعت چوب و ام دی اف یکی از مشکل‌ترین قسمت کار، اتصالات می‌باشد که یکی از روش‌های حل این مشکل استفاده از بیسکویت چوبی است. بیسکویت چوبی ویروتکس ابزاری است برای ایجاد اتصالات قوی و مستحکم در ساخت انواع قاب، کمد، مبلمان و سایر محصولات ارائه شده در صنعت چوب. جنس بیسکویت چوبی virutex  از الیاف فشرده چوبی که با فشار و حرارت بالا به هم وصل شده‌اند می‌باشد.


ویژگی‌های بیسکویت چوبی ویروتکس 

بیسکویت چوبی ویروتکس در سه سایز 0 ، 10 و 20 تولید شده است. بیسکویت چوبی ویروتکس دارای ابعاد مختلفی جهت هماهنگی با ضخامت چوب یا ام دی اف می‌باشد. سایز صفر دارای ابعاد اتصالی 47*15*4 میلی متر است. این مدل بیسکویت چوبی virutex در سه بسته بندی 100 تایی، 500 تایی و 1000 تایی برای مصرف کنندگان ارائه شده است. ضخامت بیسکویت چوبی virutex طی فرآیندی به واسطه پرس شدن به 4 میل رسیده است که پس از قرار دادن بیسکویت چوبی در شیار مورد نظر پف می‌کند و باعث ایجاد یک اتصال محکم و قوی می‌شود. هنگام استفاده از بیسکویت چوبی ویروتکس باید از ابزاری به نام فرز بیسکویت زن استفاده شود. فرز بیسکویت زن ابزاری است برای اتصال دو قطعه چوب به یکدیگر‌، که از یک تیغه دایره ای برای برش به شکل هلال در دو جهت مخالف چوب یا ام دی اف استفاده می شود. بیسکویت چوبی به شکل بیضی طراحی شده است که بسیار خشک می‌باشد و حالت فیبری دارد و پس از این که به وسیله دستگاه فرز بیسکویت زن برش‌های هلالی را ایجاد کردید بیسکویت‌های چوبی virutex را درون شکاف جای داده و دو تخته را به هم وصل می‌کنید.

قیمت بیسکویت چوبی virutex

محصولات ویروتکس به علت واردات از سری محصولاتی هستند که قیمت آن‌ها وابسته به ارز مرجع می باشد. لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت قیمت این محصولات با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

افزودن نظر جدید