Fanuc

از زمان تأسیس شرکت فانوک در سال 1956، زمانی که موسس شرکت فانوک Dr. Seiuemon Inaba مفهوم کنترل عددی (NC) را به عنوان اولین نفر ارائه نمود، FANUC در یک انقلاب تولیدی در سراسر جهان به عنوان یک پیشگام قرار داشته است.

شرکت Fanuc پیشرو در تولید ماشین آلات صنایع چوب

دکتر Inaba با تکمیل یک بخش از ماشین آلات در اواخر دهه 1950 به اتوماسیون تمام خطوط تولید در دهه های بعد، اولین موتور الکتریکی پالس را اختراع کرد و کنترل عددی را برای آن برنامه ریزی کرد و آن را به عنوان یک ابزار ماشین معرفی دهید.

داکتر اینابا و تیمش همیشه با تلاش برای پیشرفت مرزهای اتوماسیون، افزایش بهره وری، تولید محصول بهتر و کاهش هزینه ها، با یک ربات که از همان اصول برای پیشرفت ابزار و ماشین آلات استفاده می کنند.

به زودی کار دکتر Inaba به این باعث شد که سایر تولیدکنندگان و شرکتهای مهندسی در سراسر جهان نیز از این فن آوری بهره مند شدند، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دلیل روی آوردن صنعتگران شد. FANUC با تولید محصولاتی مانند ربوکوت، روبوردر و روبشوت که در دهه 70 و 80 قرار داشت و از طریق کارخانه های صنعتی به فروش می رسید، FANUC قادر به ارائه راه حل های بهینه برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و مشتریان بود. در ژاپن، FANUC اولین شرکتی بود که برای ساخت و کار کارخانه اتوماتیک با ماشین آلات و روبات NC کار می کرد.

قیمت محصولات شرکت فانوک

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

وب سایت رسمی شرکت Fanuc


"For English information about this brand change the website language to English"


هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!