تخفیف هفتگی

فانوک | Fanuc

از زمان تأسیس شرکت فانوک در سال 1956، زمانی که موسس شرکت فانوک Dr. Seiuemon Inaba مفهوم کنترل عددی (NC) را به عنوان اولین نفر ارائه نمود، FANUC در یک انقلاب تولیدی در سراسر جهان به عنوان یک پیشگام قرار داشته است. این برند در زمینه تولید ماشین الات صنعت چوب یکی از پیشروهای بازار محسوب می‌شود که در ادامه اطلاعاتی در رابطه با محصولات این شرکت در اختیارتان قرار می‌دهیم

شرکت فانوک پیشرو در تولید ماشین آلات صنایع چوب

دکتر Inaba با تکمیل یک بخش از ماشین آلات در اواخر دهه 1950 به اتوماسیون تمام خطوط تولید در دهه های بعد، اولین موتور الکتریکی پالس را اختراع کرد و کنترل عددی را برای آن برنامه ریزی کرد و آن را به عنوان یک ابزار ماشین معرفی دهید. داکتر اینابا و تیمش همیشه با تلاش برای پیشرفت مرزهای اتوماسیون، افزایش بهره وری، تولید محصول بهتر و کاهش هزینه ها، با یک ربات که از همان اصول برای پیشرفت ابزار و ماشین آلات استفاده می کنند.

پیشرفت چشمگیر شرکت Fanuc

به زودی کار دکتر Inaba باعث شد که سایر تولیدکنندگان و شرکت های مهندسی در سراسر جهان نیز از این فن آوری بهره مند شدند، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری دلیل روی آوردن صنعتگران شد. FANUC با تولید محصولاتی مانند ربوکوت، روبوردر و روبشوت که در دهه 70 و 80 قرار داشت و از طریق کارخانه های صنعتی به فروش می رسید، FANUC قادر به ارائه راه حل های بهینه برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و مشتریان بود. در ژاپن، FANUC اولین شرکتی بود که برای ساخت و کار کارخانه اتوماتیک با ماشین آلات و روبات CNC کار می کرد.

قیمت محصولات شرکت فانوک

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.