فروشنده شو

آی.ام.ای | IMA

شرکت IMA یک شریک تجاری مهم در صنعت چوب محسوب می شود که بیش از 60 سال سابقه کار دارد. IMA به صورت پایدار و نوآورانه در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد.

معرفی شرکت آی.ام.ای

شرکت آی.ام.ای با بیش از 900 کارمند در بیش از 60 کشور دنیا شعبه دارد. IMA رتبه اول رهبری فناوری در صنعت را داراست و محصولات کاملا استاندارد تولید می کند. شرکت آی.ام.ای با افزایش بهره وری، تولید ماشین آلات چند منظوره، بهینه سازی زمان راه اندازی ماشین آلات و ... روش های جدیدی برای کاهش هزینه های ساخت کابینت ابداع نموده است.

اصالت شرکت IMA

IMA از دستگاه های کوچک با سرعت بالا گرفته تا دستگاه های بزرگ و چند منظوره خاص، بنا به نیاز مشتری تولید می کند و بر این باور است که عرضه همیشه به تقاضا بستگی دارد. بنیان گذار این شرکت ERIC KLESSMANN است که در سال 2015 با همکاری  GEORG SCHELLING گروه جدیدی به نام IMA SCHELLING GROUP به منظور تولید ماشین آلات صنایع چوب راه اندازی نمودند. این شرکت در آلمان واقع شده است و در کشورهای آمریکا- کانادا و ... نمایندگی دارد.

قیمت محصولات شرکت آی.ام.ای

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام آخرین و بروزترین قیمت محصولات این شرکت با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.