اپلیکیشن چوبینر
دوشنبه, ۲۲ مهر,۱۳۹۸

معرفی محصولات پایون و نوین چوب

در صنعت چوب برندهای مختلفی در زمینه تولید ماشین آلات و ابزار آلات فعالیت می کنند. بدون شک این محصولات از لحاظ کیفیت و خدمات ارائه شده از سوی شرکت های تولید کننده و وارد کننده با یکدیگر متفاوت می باشند. بنابراین لازم است که در انتخاب دستگاه های مورد نیازمان دقت نماییم و برندهای معتبر و با کیفیت را خریداری کنیم که در زمان کوتاهی مجبور به تعویض یا تعمیر دستگاه نشویم. در این مقاله قصد داریم به معرفی محصولات پایون و نوین چوب بپردازیم؛ با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهیم.

پایون

پایون یکی از شرکت های معتبر و نام آشنا در صنعت چوب می باشد. محصولات عرضه شده از سوی شرکت پایون از لحاظ کیفیت، ایمنی و استاندارد بودن در سطح بالایی قرار دارند و با برندهای مشابه رقابت می کنند. لازم است که بدانیم شرکت پایون در کنار عرضه محصولات با کیفیت از لحاظ قیمت نیز مناسب می باشد و نسبت به کیفیت بالایی که ارائه می دهد قیمت پایین تری در نظر می گیرد. صداقت، تلاش برای بهتر شدن و توجه ویژه به مشتریان از ویژگی های قابل توجه شرکت پایون می باشد که دلیلی برای متمایز شدن این برند با سایر برندهای مشابه بوده است. تنوع محصولات پایون بسیار بالا می باشد و در این مقاله قصد داریم به طور مختصر به محصولات این شرکت اشاره کنیم.

مکنده پایون

فعالیت های شرکت پایون

شرکت پایون از لحاظ ساختار سازمانی و مدیریت یک مجموعه با ثبات و قدرتمند ایجاد نموده است که نظم و برنامه ریزی بلند مدت سرلوحه ای برای تمامی فعالیت هایشان می باشد. پایون همان طور که در قسمت قبل ذکر نمودیم عرضه کننده ماشین آلات مختلفی از برند پایون و Nanxing می باشد که در این قسمت به طور مختصر به آن ها اشاره می کنیم:

 • انواع مکنده
 • دستگاه سی ان سی
 • پانل بر 
 • لبه چسبان
 • سوراخ زن
 • دورکن
 • پرس وکیوم

قیمت محصولات Payon

با توجه به اینکه محصولات متنوعی در شرکت Payon ارائه می شود؛ قیمت ها نیز متفاوت هستند. برای اطلاع از قیمت محصولات Payon می توانید به تگ قیمت محصولات مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات Payon با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

نوین چوب

نوین چوب جز بزرگترین شرکت های منطقه محسوب می شود که علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی به کشورهای همسایه نیز خدمات لازم را ارائه می دهد. بیش از 15 سال سابقه کار؛ تجربه های زیادی در زمینه وارد کردن بهترین برندها را برای شرکت نوین چوب به ارمغان آورده است. نوین چوب اهمیت و ارزش بالایی برای مشتریان خود قائل می باشد و هدف مهم خود را در رضایت بالای مشتریان قرار داده است. تنوع دستگاه های این شرکت از لحاظ نوع و کارکرد و از لحاظ برند بسیار بالا می باشد و شما به راحتی می توانید دستگاه مورد نظرتان در بهترین مدل و برند انتخاب کنید. 

دستگاه پانل بر

فعالیت های شرکت نوین چوب

همان طور که در قسمت قبل ذکر نمودیم شرکت نوین چوب در زمینه واردات و صادرات دستگاه ها و ماشین آلات صنایع چوب جز پیشروها و فعالین می باشد. در این متن قصد داریم اطلاعات مورد نیازتان را در زمینه برندها و دستگاه های موجود در شرکت نوین چوب در اختیارتان قرار دهیم. برندهای معتبری که با شرکت نوین چوب همکاری می کنند به شرح زیر می باشند:

 • KDT
 • Biesse
 • Cefla
 • Leadermac
 • Casadei
 • OAV

نوین چوب انواع ماشین آلات به شرح زیر را عرضه می کند:

 1. دستگاه پانل بر
 2. دستگاه اسپری رنگ
 3. دستگاه سی ان سی
 4. چهارتراش
 5. فرز میزی
 6. فاق و زبانه زن
 7. سوراخ زن
 8. لبه چسبان

قیمت محصولات نوین چوب

همان طور که در قسمت بالا اشاره نمودیم نوین چوب انواع ماشین و دستگاه صنایع چوب را عرضه می کند که دارای قیمت های متفاوتی هستند. برای اطلاع از قیمت محصولات نوین چوب می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات نوین چوب با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

افزودن نظر جدید