انواع مغار ظریف کاری

1-24 از 63

مغار در مدل و ابعاد مختلف با اهداف متفاوت تولید می شود مدل های مختلفی از قبیل مغار منبت کاری، مغار خراطی، مغار چاقویی و ... ساخته می شوند. مغار ظریف کاری یک نمونه از انواع مغار است که در اشکال گوناگون عرضه می شود. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با مغار ظریف کاری در اختیارتان قرار می دهیم.

مغار ظریف کاری چیست؟

مغار ظریف کاری از لحاظ شکل ظاهری از دو بخش دستگیره و تیغه تولید شده است. دستگیره و تیغه این مدل مغار معمولا به صورتی طراحی شده است که برای کنده کاری و باربرداری از سطح چوب های نازک تر استفاده می شوند. مغارهای مدادی و انگشتی نمونه هایی از انواع مغار ظریف کاری هستند.

کاربرد مغار ظریف کاری

مغار ظریف کاری در قسمت تیغه در مدل های مختلفی از قبیل شفره، تخت، نیم باز و گلویی ساخته می شود و با توجه به تیغه برای ایجاد اشکال مختلف به کار می روند. مغارهای ظریف کاری به شکلی طراحی شده اند که برای استفاده از آن ها به چکش کوبی نیاز نیست و با حرکت مچ و پنجه دست تراش کاری و باربرداری را انجام می دهند.

قیمت مغار نجاری

با توجه به این که مغار نجاری در مدل های مختلفی تولید می شود از لحاظ قیمت نیز دارای قیمت های متنوعی می باشد؛ لذابرای اطلاع از قیمت مغار نجاری می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول مورد نظرتان با چوبینر تماس حاصل فرمایید.