انواع مغار منبت کاری

1-24 از 34

یکی دیگر از انواع مغار که در صنعت چوب به کار می رود مغار منبت کاری می باشد. مغار منبت کاری در ابعاد مختلف با تیغه های متفاوت و دستگیره چوبی یا پلاستیکی تولید می شود که در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این نوع مغار در اختیارتان قرار می دهند.

مغار منبت

مغار منبت از لحاظ شکل ظاهری تیغه در مدل هایی از قبیل تخت، نیم باز، گلویی و... تولید می شوند و با توجه به اندازه دستگیره و مدل آن برای منبت کاری بر سطح چوب های ضخیم تر استفاده می شوند. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با کاربرد و نحوه استفاده مغار منبت در اختیارتان قرار دهیم.

کاربرد مغار منبت کاری

مغار منبت کاری از لحاظ اندازه بزرگ تر از مغارهای ظریف کاری می باشد و دستگیره آن مناسب چکش خواری است. مغار منبت کاری دارای دهانه های مختلف برای ایجاد اشکالی از قبیل گل، اشکال هندسی، صورت انسان و... می باشد.

قیمت مغار نجاری

با توجه به این که مغار نجاری در مدل های مختلفی تولید می شود از لحاظ قیمت نیز دارای قیمت های متنوعی می باشد؛ لذا برای اطلاع از قیمت مغار نجاری می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول مورد نظرتان با چوبینر تماس حاصل فرمایید.