اپلیکیشن چوبینر
شنبه, ۳۰ شهریور,۱۳۹۸

نگهدارنده طبقه و پایه رگلاژی چیست؟

اگر به دور و اطراف خود نگاهی بندازید، متوجه خواهید شد که یراق آلات نقش بسیار مهمی را در زندگی شما ایفا می کنند. تمامی وسایل و لوازم خانه از یراق آلاتی تشکیل شده است که کاربردهای متفاوتی دارند. یکی از کاربردی ترین یراق که برای ساخت بسیاری از وسایل خانه مورد استفاده قرار می گیرد انواع نگهدارنده طبقه و پایه رگلاژی می باشد که در مدل های مختلف و در سایزهای متفاوت طراحی شده است. به طور مثال دو یراق ضروری که باید در ساخت کابینت به کار برده شود نگهدارنده طبقه و پایه های رگلاژی می باشد. همانطور که گفته شد انواع مختلفی از نگهدارنده طبقه و پایه رگلاژی طراحی شده است که هر کدام از آن ها دارای کاربرد متفاوتی می باشند. در ادامه به شرح دقیق کاربرد و انواع نگهدارنده می پردازیم.

انواع نگهدارنده طبقه و کاربرد آن 

نگهدارنده طبقه یکی از کاربردی ترین اتصالات برای ایجاد هر گونه اتصال به دیوار، نصب طبقه و ایجاد دکوراسیونی زیبا می باشد که اکثر مونتاژکاران و یا نجاران از آن استفاده می کنند. انواع متنوعی از نگهدارنده طبقه همانند گونیا تاشو، گونیا طبقه دیواری و بست اتاژور طبقه طراحی شده است که هر کدام از آن ها از مزایا و کاربردهای ویژه ای برخوردار هستند. از گونیا تاشو برای اتصال طبقه به دیوار و از بست اتاژور طبقه برای نصب انواع طبقه شیشه ای و ام دی اف در داخل کابینت، بوفه و... استفاده می شود.

بست اتاژور طبقه 

یکی از مواردی که باعث زیبایی دکوراسیون و فضای خانه می شود وجود ویترین و یا بوفه هایی است که دارای طبقات شیشه ای و شفاف می باشند. بست اتاژور طبقه همانطور که از نامش پیداست برای نصب این گونه طبقات استفاده می شود. با استفاده از بست طبقه می توانید از محکم و ثابت ماندن طبقه های در داخل بوفه، ویترین، کابینت و... مطمئن باشید. 

بست اتاژور

کاربرد گونیا تاشو

امروزه به علت کوچک بودن فضای خانه و یا آشپزخانه از یک نوع اتصال برای ایجاد میز استفاده می کنند تا دیگر نیازی به خرید و تهیه یک میز جدا نباشد. گونیا تاشو یک نوع یراق اتصال است که به دیوار متصل شده و صفحه ی ام دی اف بر روی آن قرار می گیرد و به راحتی می توانید آن را باز و بسته نمایید.

گونیا طبقه دیواری

گونیا طبقه دیواری یکی از انواع نگهدارنده طبقه می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید قسمتی از دیوار را قفسه بندی نمایید. همچنین یکی دیگر از کاربردهای این مدل گونیا طبقه دیواری ایجاد طبقه های ام دی اف به دیوار برای ساخت دکوراسیون زیبا در فضای خانه می باشد. انواع متفاوتی از گونیا طبقه دیواری طراحی شده است که هر کدام از آن ها دارای جنسی مقاوم با قابلیت تحمل وزن بالا می باشند. 

پایه رگلاژی چیست؟

پایه یکی از قسمت های مهم هر یک از وسایل چوبی و ام دی اف همانند میز، کابینت و... می باشد که در سایز و مدل های متفاوت طراحی و ساخته می شود. پایه رگلاژی به این معنا است که ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. از انواع پایه رگلاژی می توان به پایه ام دی اف تخم مرغی اشاره کرد که در قسمت بعد به طور دقیق و کامل با این مدل پایه رگلاژی آشنا خواهید شد.

پایه ام دی اف تخم مرغی 

پایه ام دی اف تخم مرغی نوعی از پایه رگلاژی است که در دو نوع صاف و U شکل موجود می باشد. برخی از پایه ام دی اف تخم مرغی برای ورق های ام دی اف 16 میلی متر و برخی دیگر برای 32 میلی متر مناسب می باشند. پایه ام دی اف تخم مرغی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول این مدل پایه ام دی اف مخصوص نگهداری ورق های ام دی اف است که شبیه به نیمی از تخم مرغ بوده و دارای یک دهانه جهت اتصال به چوب می باشد. بخش دوم این مدل پایه MDF تخم مرغی شبیه به پایه پیچی می باشد که جهت رگلاژ کابینت به کار برده می شود. 

پابه ام دی اف تخم مرغی

قیمت پایه ام دی اف تخم مرغی

برای اطلاع از قیمت پایه ام دی اف تخم مرغی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت پایه ام دی اف تخم مرغی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.


افزودن نظر جدید