عید مبارک

هواسازان

1-15 از 15

مکنده های صنعتی یکی از دستگاه های مهم و ضروری در کارگاه ها محسوب می شوند. یکی از برندهای معروف مکنده که قابل تایید مصرف کنندگان می باشد برند هواسازان است. شرکت هواسازان با حضور در تمامی نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی گامی عظیم در صنعت کشور نهاده که بالاترین درصد رضایتمندی مشتری را در کشور دارا می باشد.

شرکت هواسازان

در سال 1384 با توجه به نیاز روز کشور پا به عرصه تولیدمکنده صنعتی گذاشته و توانسته در سالیان متوالی جزیکی از بهترین برندهای ایران محسوب شود. این شرکت با اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001 و ISO 10000 و استاندارد CE اروپا توانسته مکنده هایی بابالاترین حجم مکش وقدرت را تولید کند که نیاز بسیاری از شرکت ها وکارخانجات صنعتی را برطرف سازد.

تولیدات شرکت هواسازان

تولیدات این شرکت کاملا صنعتی بوده و حجم تولیدات سالانه این شرکت به طور متوسط به 2000 عدد مکنده در سال میرسد که این شرکت از همه نظر در تولید بهترین کیفیت یاری می نماید. شرکت هواسازان با بیش از ده ها نمایندگی در سراسر کشور بالاترین حجم فروش مکنده را دارا بوده وبهترین گارانتی وخدمات را ارائه می نماید. محصولات این شرکت به دو گروه مکنده صنعتی و مکنده مرگزی تقسیم می شوند.

قیمت محصولات شرکت هواسازان

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوعاز مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول میباشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت هواسازان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

جدید
هواسازان

درپوش مکنده هواسازان

ساخت ایران، درپوش مکنده جهت جلوگیری از پخش شدن ذرات و گرد و غبار، مناسب برای مکنده‌های هواسازان
27,000 تومان