چوبی کلاب

هواسازان

1-15 از 15

مکنده‌های صنعتی یکی از دستگاه‌های مهم و ضروری در کارگاه‌های صنعتی محسوب می‌شوند. یکی از برندهای معروف مکنده که قابل تایید مصرف کنندگان می‌باشد، برند هواسازان است. شرکت هواسازان با حضور در تمامی نمایشگاه‌های بین المللی داخلی و خارجی گامی عظیم در صنعت کشور نهاده که بالاترین درصد رضایتمندی مشتری را در کشور دارا می‌باشد.

شرکت هواسازان

شرکت هواسازان در سال 1384 با توجه به نیاز روز کشور پا به عرصه تولید مکنده صنعتی گذاشته و توانسته در سالیان متوالی جزء یکی از بهترین برندهای ایران محسوب شود. این شرکت با اخذ گواهینامه‌های بین المللی ISO 9001 و ISO 10000 و استاندارد CE اروپا توانسته مکنده‌هایی با بالاترین حجم مکش و قدرت را تولید کند که نیاز بسیاری از شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی را برطرف سازد.

تولیدات شرکت هواسازان

تولیدات این شرکت کاملا صنعتی بوده و حجم تولید سالانه محصولات این شرکت به طور متوسط به 2000 عدد مکنده در سال می‌رسد که از همه نظر در تولید بهترین کیفیت یاری می‌نماید. شرکت هواسازان با بیش از ده‌ها نمایندگی در سراسر کشور بالاترین حجم فروش مکنده را دارا بوده و بهترین گارانتی و خدمات را ارائه می‌نماید. محصولات این شرکت به دو گروه مکنده صنعتی و مکنده مرگزی تقسیم می‌شوند. از انواع محصولات این شرکت می‌توان به مکنده‌ تک قلو، مکنده دوقلو, مکنده مرکزی، درپوش و فنر تسمه نگهدارنده کیسه مکنده اشاره کرد.

قیمت محصولات شرکت هواسازان

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می‌باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت هواسازان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.