خرید قسطی

خرید وایت برد

1-3 از 3


وایت برد یکی از لوازم تحریر و اداری است که در مدارس، منازل، محل کار و.... استفاده می‌شود. در مدارس و مهد کودک ها برای آموزش به کودکان، در محل کار برای برگزاری جلسات و .... می‌توان از وایت برد با ابعاد مختلف استفاده کرد. حتی کودکان در منازل برای تمرین و نوشتن می‌توانند وایت برد فانتزی و شخصی خود را داشته باشند. وایت برد در ابعاد و طرح های مختلفی تولید می‌شود که متناسب با نیاز می‌توانید سایز مورد نظرتان را تهیه کنید. 

وایت برد فانتزی

همان طور که در بخش قبل گفته شد از وایت برد در منازل، مدارس، ادارات، مهدکودک و... استفاده می‌شود و در ابعاد مختلفی قابل فروش است. وایت برد در طرح های مختلفی مثل فانتزی، مغناطیسی، کودکانه، قاب پلاستیکی و قاب فلزی و... تولید می‌شود که با توجه به نیاز مورد مناسب قابل تهیه است. 

کاربرد وایت برد

وایت برد کاربردهای مختلفی در مکان های متفاوت دارد هم در منازل قابل استفاده است که والدین به راحتی کار آموزش فرزند را مدیریت کنند هم در محل کار برای برگزاری جلسات استفاده می‌شود و بیشترین کاربرد آن در مدارس و برگزاری کلاس های دانشگاه و مدارس و مهد کودک می‌باشد.

قیمت وایت برد

وایت برد در ابعاد مختلفی تولید می‌شود که با توجه به اندازه و کیفیت و مدل کار قیمت ها نیز متفاوت هستند برای اطلاع از قیمت مدل های مختلف وایت برد به تگ قیمت هر محصول مراجعه نمایید یا با چوبینر تماس بگیرید.