تخفیف هفتگی

خرید ورق پی وی سی

امروزه از متریال های مختلف در تولید محصولات کاربردی در منازل، محیط های اداری، کارگاهی و... استفاده می‌شود. ورق پی وی سی یکی از ورق های مهم و کاربردی در صنایع چوب، ساختمان سازی، کشتی و قطارسازی و... است که جزو مواد اولیه به حساب می‌آید و در ضخامت های مختلف تولید می‌شود. 

کاربرد ورق PVC فومیزه

همان طور که در بخش قبل ذکر شد ورق PVC فومیزه با ضخامت های مختلف تولید می‌شود که در تولید کابینت آشپزخانه، روشویی، کابینت آزمایشگاهی، کابین وسایل حمل و نقل مانند قطار، قطار مترو، کشتی، خودرو، روکش مخازن آبکاری، اسیدی و قلیایی، اتاقک های پیش ساخته، میز و کمد، قفسه و پارتیشن، شلف، فضای لاندری روم و رختشویخانه، سقف و دیوار کاذب و... به کار می‌رود. این مدل ورق های پی وی سی ضد باکتری، کپک و قارچ هستند همچنین غیر قابل اشتعال با حالت خود خاموش شوندگی می‌باشند. از نکات مهم این مدل ورق ها این است که با توجه به این که قابلیت بازیافت دارند جزو متریال های دوست دار محیط زیست می‌باشند.

ویژگی های ورق پی وی سی

سایر ویژگی های ورق پی وی سی فومیزه به شرح زیر است:

 1. کمترین میزان جذب مایعات که منجر به ضد آب و رطوبت شدن می‌شود.
 2. ضد اشتعال
 3. ضد باکتری، قارچ و کپک
 4. انعطاف پذیر و شکل پذیر با کمک گرما
 5. ضد حشره و جانورانی ماندد موریانه، سوسک و...
 6. مقاوم در برابر انقباض و انبساط
 7. ضد ضربه و ضد خط و خش
 8. قابلیت چاپ و رنگ پذیری
 9. قابل برش با دستگاه و ابزارآلات برش و سی ان سی
 10. عایق صوت، دما و الکتریسیته
 11. قابلیت پیچ خوری
 12. دوام بالا و مقاوم در برابر اشعه UV و امواج

قیمت ورق پی وی سی

با توجه به این که ورق پی وی سی در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند لذا جهت اطلاع از قیمت هر ورق پی وی سی به تگ قیمت محصول مراجعه کنید یا با چوبینر تماس بگیرید.