فروشنده شوید

وودکم

1-3 از 3

ماندگاری وودکم هدفی برخاسته از تلاش برای خدمت به صنعت رو به رشد CNC در ایران است و از آغاز راه تا کنون فروش صدها دستگاه CNC ساخت وودکم در جای جای ایران پهناور گواهی بر اعتبار وودکم می‌باشد.

معرفی گروه صنعتی Woodcam

گروه صنعتی Woodcam افتخار دارد با تولید مستمر دستگاه‌های CNC چوب و پرس وکیوم (ممبران) از سال 1382 تا کنون در خدمت هم‌میهنان عزیز باشد. ما شعار کیفیت رمز ماندگاری را سرلوحه کار خود قرار داده و با استفاده از مرغوب‌ترین قطعات آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره و تایوان(بدون استفاده از قطعات ارزان و بی کیفیت چینی) و گروه متخصص و با تجربه همواره در بالا بردن سطح کیفی ماشین آلات کوشیده‌ایم تا دستگاه‌هایی به روز و کارآمد به بازار عرضه کنیم.

کیفیت ماشین آلات CNC شرکت وودکم

کیفیت در ساخت ماشین آلات CNC، ویژگی بارز دستگاه‌ های وودکم می‌باشد و همچنین کیفیت در خدمات با ارایه 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش که تعهدی برای کسب رضایت مشتری است نشانه تحقق شعار ماست چرا که ما فروش را آغاز یک همکاری مشترک در آینده می‌دانیم و هیچگاه شما را تنها نخواهیم گذاشت.

قیمت محصولات سی ان سی Woodcam

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات سی ان سی Woodcam با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.