اپلیکیشن چوبینر

وینکم | WINCAM

مجموعه وینکم در سال 90 به پشتوانه 6 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات سی ان سی و کنترلر پا به عرصه وجود گذاشت. این گروه با هدف تولید سی ان سی های پرکاربرد و مدرن همگام با تکنولوژی روز دنیا، ارتقای قابلیت تولید دستگاهای پیچیده و بومی سازی آنها، کمک به اقتصاد کشور و جلوگیری از خروج ارز آغاز به فعالیت نمود. 

معرفی مجموعه WINCAM

طراحی و ساخت سی ان سی پانل بـر افقی تمام اتوماتیک به عنوان یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های صنعت ام دی اف شروع کار مجموعه WINCAM بوده که پس از سپری شدن سه سال تحقیق، طراحی و ده ها هزار خط برنامه نویسی سرانجام در سال 93 به ثمر نشست.

دستگاه های مدرن شرکت وینکم

 طراحی و ساخت محصولات مطابق با نمونه های روز دستگاهای اروپایی همواره الگوی ما در طراحی بوده و اکنون مفتخریم با ارائه دستگاه های مدرن و پیشرفته قابل رقابت با ماشین آلات برندهای مطرح اروپایی نیازهای صنعتگران ایرانی را برآورده نماییم. باشد که با حمایت روزافزون هم میهنان بزرگوار، ذره ای باشیم بر پهنه بی کران صنعت تا روز به روز شاهد رشد، شکوفایی و سربلندی ایران سرافرازمان باشیم.

قیمت محصولات شرکت WINCAM

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت WINCAM با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.