بنر رمضان

پارسا ابزار

1-4 از 4

گروه بازرگانی سل با تجربه بالادر زمینه تامین ابزار آلات صنعتی و فروش برترین ابزارهای شارژی، دستی و برقی دنیا، نماینده شرکت CEL انگلستان است. CEL یک شرکت طراحی و ساخت انگلیسی است که توسط ChristopherElsworthy و Kenneth Tam در سال 2008 در بریستول در شرق انگلستان تاسیس و دفتر فروش آن در هنگ کنگ واقع شده است.

معرفی مجموعه ابزار CEL در پارسا ابزار

در سال 2009 کمپانی CEL اولین و قویترین کارگاه شارژی دنیا را عرضه کرد. POWER8workshop ابزاری ایده آل برای تمام کسانی که با چوب سر و کار دارند, مجموعه ای با جعبه محافظت شده و قدرتمندو مجموعه ی 4 ابزار چند کاره شارژی که در آن قرار گرفته است.

کیفیت محصولات سل در پارسا ابزار

CEL و همکاران تجاری اش در کشورهای مختلف به زبان های متفاوت صحبت می کنند امابه یک هدف مشترک پایبند هستند ،بالا بردن ارزش های شرکت و کیفیت ،خلاقیت، نو آوری و سبک زندگی نوین. با توجه به همین موضوع این مجموعه برند POWER SET را وارد بازار ایران کرد .امید است. گروه بازرگانی سل بتواند تامین کننده بخشی از نیاز شما در زمینه ابزار آلات با تکنولوژی روز دنیا باشد.

قیمت محصولات پارسا ابزار

شرکت پارسا ابزار به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و ابزارآلات برش دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات پارسا ابزار می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.