چوبی کلاب

پایتخت

پایتخت در سال 1389 با هدف ارائه تکنیک های برش قطعات فولادی مورد نیاز اکثر صنایع کشور افتتاح شد و مفتخر خواهد بود که در راستای اهداف واحد های تولیدی و افزایش بهره وری فعالیت نماید. پایتخت با در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و بهره مندی از امکانات آموزشی و خدمات پس از فروش در زمینه تکنولوژی برش، آماده تامین انواع تیغ اره های نواری و ماشین آلات برش کاری می‌باشد.

معرفی شرکت تاپ

هدف و تمرکز مجموعه تاپ ارائه محصولات با کیفیت بالا و کاهش هزینه های صنعت و مشتریان می باشد. همچنین این شرکت با شعار "رعایت اصول مشتری مداری و رضایت مشتریان هدف و غایت همه اقدامات ماست" محصولات خود را به بازار عرضه کرده و توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورد. لازم به ذکر است که شرکت تاپ نمایندگی انحصاری محصولات EBERLE در ایران است.

کیفیت محصولات مجموعه PAYTAKHT

محصولات مجموعه PAYTAKHT به دلیل انتخاب صحیح متریال در ساخت از کیفیت بالایی برخورد دار می‌باشند. تمامی محصولات مجموعه PAYTAKHT ساخت آلمان بوده و از جنس فولاد فنری می‌باشند لذا توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند و از محبوبیت بالایی نیز در بین خریداران برخوردار است.

قیمت محصولات پایتخت

شرکت پایتخت به علت تولید انواع مختلف تیغ اره دارای رنج متفاوتی از قیمت برای هر محصول هست لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت پایتخت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس حاصل فرمایید