اپلیکیشن چوبینر

خرید پایه رگلاژی کوتاه

1-20 از 20

اگر در اطراف خود دقت کرده باشید وسایل و لوازمی چوبی و MDF میز، کمد، دراور و... موجود می باشد که هر کدام از آن ها دارای پایه نگهدارنده هستند. یک مدل پایه کوتاه در انواع سایز تولید و طراحی می شود که با اتصال به یک اتاژور و یا صفحه به یک پایه قابل تنظیم تبدیل می شود. انواع مختلفی از پایه رگلاژ کوتاه ارائه شده است که هر کدام از آن ها دارای مدل و سایز متفاوتی می باشند. در قسمت بعد با کاربرد و ساختار این مدل پایه های رگلاژی کوتاه آشنا خواهید شد. 

کاربرد و ساختار پایه رگلاژی کوتاه

پایه رگلاژی کوتاه در مدل های مختلف با کاربردهای متفاوت تولید و طراحی شده است. این مدل پایه های رگلاژی به صورت پیچی بوده که از یک پایه پلاستیکی نیز برخوردار می باشد. با استفاده از این مدل پایه رگلاژی کوتاه می توانید پایه های قابل تنظیمی برای انواع کمد، میز، دراور و... بسازید. در این بخش از چوبینر انواع مختلفی از پایه رگلاژی کوتاه ارائه شده است. از انواع پایه رگلاژی کوتاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پایه ام دی اف تخم مرغی
  • پایه پیچی
  • پایه لترون

پایه ام دی اف تخم مرغی 

پایه ام دی اف تخم مرغی نوعی از پایه رگلاژی است که در دو نوع صاف و U شکل موجود می باشد. برخی از پایه ام دی اف تخم مرغی برای ورق های ام دی اف 16 میلی متر و برخی دیگر برای 32 میلی متر مناسب می باشند. پایه ام دی اف تخم مرغی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول این مدل پایه ام دی اف مخصوص نگهداری ورق های ام دی اف است که شبیه به نیمی از تخم مرغ بوده و دارای یک دهانه جهت اتصال به چوب می باشد. بخش دوم این مدل پایه MDF تخم مرغی شبیه به پایه پیچی می باشد که جهت رگلاژ کابینت به کار برده می شود.

پایه پیچی

پایه پیچی یک نوع از پایه های رگلاژی است که در دسته بندی پایه ها ثابت نیز قرار می گیرد چرا که پس از تنظیم ارتفاع با استفاده از پیچ تعبیه شده در آن، در جای خود ثابت می ماند و دیگر حرکت نمی کند. هر پایه پیچی از یک استوانه کم ارتفاع فلزی و یا پلاستیکی تشکیل شده است که پیچی در مرکز آن متصل می باشد.

پایه لترون

پایه لترون نوعی پایه ام دی اف می باشد که هر چند به طور ویژه برای ورق های لترون یا همان نیوپان روکش کاغذی یا روکش ملامینه، طراحی و ساخته شده اند اما در صورت نیاز می‌توانند برای محصولات ساخته شده از ام دی اف نیز به کار گرفته شوند.

قیمت انواع پایه رگلاژی کوتاه

به علت متنوع بودن پایه رگلاژی کوتاه و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع پایه متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از پایه رگلاژی کوتاه به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.