انواع پایه سنجاقی

1-15 از 15

امروزه برای ساخت بسیاری از میزهای موجود در خانه همچون میز جلو مبلی، میز عسلی و... از پایه‌های فلزی زاویه دار استفاده می‌کنند. پایه سنجاقی یکی از مدل‌های جدید پایه برای انواع میز پذیرایی می‌باشد که در سایز و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شود. پایه سنجاقی یک پایه فلزی است که در مدل‌های مختلفی طراحی می‌شود. در واقع این نوع پایه دارای مدل دو شاخه و سه شاخه بوده که بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانید خریداری کنید. 

نحوه نصب پایه سنجاقی فلزی

پایه سنجاقی به سبب نصب راحت و آسانی که دارد بسیار محبوب می‌باشد. کارگاه‌های تولید و نجاری برای ساخت انواع میز عسلی، میز جلو مبلی و ... از این مدل پایه فلزی سنجاقی استفاده می‌منند چرا که در کنار زیبایی از نصب راحتی نیز برخوردار است. برای نصب ای نوع پایه فلزی تنها به تعدادی پیچ و یک عدد پیچ گوشتی نیاز خواهید داشت.  برای نصب آن کافی است تا صفحه‌ی پایه سنجاقی را در گوشه‌های صفحه‌ی میز قرار داده به طوری که از لبه‌ها حدود 10 سانتی‌متر فاصله داشته باشد و سپس با استفاده از پیچ یا همان پیچ خودکار چوب آن را به میز نصب نمایید. 

پای سنجاقی

پایه میز عسلی فلزی

پایه میز عسلی یکی دیگر از نام‌های شناخته شده برای پایه سنجاقی می‌باشد چرا که نجارهای برای ساخت بسیاری از میز‌های کوچک یا همان میز عسلی از این نوع پایه استفاده می‌کنند. پایه میز عسلی فلزی همان‌طور که از نامش مشخص است دارای بدنه‌ای فلزی بوده که رنگ‌های متنوعی همچون سفید، مشکی و طلایی بر روی آن زده می‌شود. قیمت هر کدام از پایه‌های میز عسلی با توجه به سایز و رنگ آن نیز متفاوت می‌باشد.

قیمت پایه فلزی سنجاقی

برای اطلاع از قیمت پایه فلزی سنجاقی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت پایه سنجاقی میز با چوبینر تماس حاصل فرمایید.