خرید قسطی

خرید پایه ماشین آلات صنعتی

1-36 از 49

در صنایع مختلف از ماشین آلات و دستگاه‌های بسیاری استفاده می‌شود که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. دستگاه‌های هنگامی که برای انجام کاری روشن می‌شوند، معمولا به دلیل وزن و عملکردی که دارند؛ ممکن است باعث لرزش دستگاه شود. همین امر باعث خرابی و آسیب زودهنگام به آنها خواهد شد. از این رو برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی می‌توان پایه‌هایی را زیر آنها نصب کرد. پایه‌های صنعتی در بازار تنوع زیادی از لحاظ اندازه، قطر پایه، طول پیچ و اندازه رزوه دارند. افراد براساس نیاز و با در نظر داشتن سنگینی وزن دستگاه خود می‌توانند هر کدام آنها را انتخاب کنند. از انواع پایه صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پایه ضربه گیر آهنی
  • پایه گرد آهنی

پایه صنعتی

در صنایع مختلف برای جلوگیری از لرزش دستگاه‌ها حین کار یا کاربردهای دیگر از پایه‌های صنعتی استفاده می‌شود که به عنوان لرزه گیر تک پیچ هم مدنظر قرار می‌گیرد. این نوع پایه‌ها از ضربه و آسیب دستگاه جلوگیری می‌کند، به طوری که هنگام کار یا برخورد به آن جابجا نمی‌شود. با در نظر گرفتن این پایه‌ها برای دستگاه می‌توانید طول عمر و کارایی آن را افزایش دهید. 

انواع چرخ‌های صنعتی

چرخ‌های صنعتی از جمله یراق آلاتی است که در زمان خرید به چشم خریداران نمی‌آید، در صورتی که از اجزای مهم ماشین آلات صنعتی می‌باشد. چرخ‌های صنعتی باعث ثابت نگه داشتن ماشین آلات بر روی زمین می‌شود که اگر از کیفیت و ساخت مناسبی برخوردار نباشند بلافاصله پس از مدتی دستگاه دچار مشکل می‌شود. پایه چرخ‌های صنعتی در انواع مدل و جنس‌های تولید و طراحی می‌شوند که شبیه به پایه کابینت عمل می‌کند. 

پایه ماشین آلات

پایه ماشین آلات یکی از انواع پایه‌های صنعتی است که از دوام و استحکام بالایی برخوردار می‌باشد. به دلیل اینکه ماشین آلات صنعتی دارای وزن بسیار سنگینی هستند و هنگام کار لرزش زیادی دارند؛ باید توجه داشته باشید که لرزش زیاد دستگاه باعث خرابی و آسیب زود هنگام خواهد شد. برای همین باید از یراق آلاتی استفاده شود که متناسب با وزن آنها باشد تا کاراییشان حفظ شود. 

پایه ضربه گیر

از پایه ضربه گیر برای جلوگیری از لرزش دستگاه‌ها حین کار یا کاربردهای دیگر استفاده می‌شود. این نوع پایه‌ها تک پیچ از ضربه و آسیب دستگاه هنگام کار یا برخورد و جابجایی جلوگیری می‌کند. زیرا لرزش دستگاه در زمان کار باعث بروز مشکلات خواهد شد و طول عمر و کارایی آن را کاهش خواهد داد. پایه ضربه گیر برای استحکام و دوام بیشتر دارای یک پایه با قطر مشخص است که با قرار گرفتن لاستیک فشرده و سنگین زیر آن از حرکت و جابجایی وسیله جلوگیری می‌کند. ;

پایه گرد آهنی

پایه گرد آهنی با قطر و رزوه‌های مختلف یکی از انواع دیگر پایه‌ها است که می‌توان برای دستگاه‌های صنعتی در نظر گرفت. این پایه‌ها در بازار تنوع زیادی از لحاظ اندازه، قطر پایه، طول پیچ و اندازه رزوه دارند. افراد براساس نیاز و با در نظر داشتن سنگینی وزن دستگاه خود می‌توانند هر کدام آنها را انتخاب کنند. این پایه نیز مانند پایه ضربه گیر باعث محکم نگه داشتن دستگاه روی زمین و جلوگیری از جابجایی آن حین کار می‌شود.

قیمت انواع چرخ‌ دستگاه‌های صنعتی 

برای اطلاع از قیمت انواع چرخ دستگاه‌های صنعتی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیازبه مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.