انواع پایه مبلمان و کابینت

1-48 از 147

اگر در محیط اطراف و زندگی خود دقت کرده باشید مبلمان، کابینت و صندلی هایی که در خانه و یا در محیط های اداری وجود دارند همگی دارای یراق آلاتی همچون چرخ، پایه و... می باشند. انواع پایه مبلمان و کابینت در مدل و سایزهای متفاوتی تولید و طراحی شده است که هر کدام دارای رنگ بندی های متنوعی نیز می باشند. به طور کلی اگر بخواهیم دسته بندی های این بخش را معرفی کنیم شامل دسته بندی های زیر می باشد:

  1. انواع پایه کابینت و مبلمان
  2. انواع پایه میز
  3. انواع پایه رگلاژی کوتاه
  4. انواع ضربه گیر

کاربرد و ساختار پایه کابینت و مبلمان

مطمئنا می دانید که مهم ترین قسمت تشکیل دهنده مبلمان و کابینت پایه های آن ها می باشد چرا که تمامی وزن آن بر روی پایه قرار گرفته و از برخورد سطح زیرین مبل و کابینت با سطح زمین جلوگیری می کند. پایه کابینت و مبلمان در مدل و جنس های مختلفی تولید و طراحی می شوند که هر کدام از آن ها برای مکان های خاصی مناسب می باشند. 

انواع پایه کابینت و مبلمان

پایه کابینت و مبلمان از جمله یراق آلاتی است که در زمان خرید به چشم خریداران نمی آید در صورتی که از اجزای مهم کابینت و مبلمان می باشد. پایه کابینت و مبلمان باعث ثابت نگه داشتن کل کابینت و مبل بر روی زمین می شود که اگر از کیفیت و ساخت مناسبی برخوردار نباشند بلافاصله پس از مدتی کابینت دچار مشکل می شود. پایه کابینت در انواع مدل و جنس های تولید و طراحی می شوند که شبیه به پای مبلمان و میزها عمل می کند. 

انواع پایه میز

همانطور که می دانید امروزه از میز های مختلفی در خانه، محیط های اداری، مطب و... استفاده می شود که همگی آن ها دارای پایه های مخصوص به خود نیز می باشند. با استفاده از پایه میز می توانید انواع میز های شیشه ای همانند میز عسلی، میز پذیرایی و... بسازید. انواع پایه میز در مدل و جنس های متفاوت تولید شده است که هر کدام مخصوص میز مناسب خود به کار برده می شوند. 

انواع پایه رگلاژی کوتاه

نوعی دیگر از انواع پایه ام دی اف که برای میز و یونیت های کابینت به کار برده می شود، پایه رگلاژی کوتاه می باشد. انواع مختلفی از پایه رگلاژی کوتاه ساخته شده است که هر کدام دارای سایزهای متفاوتی می باشند. با نصب این مدل پایه رگلاژ بر روی صفحه های اتصال یا همان بست پایه می توانید یک پایه قابل تنظیم برای زیر میز و یا زیر کابینت ایجاد نمایید. 

کاربرد ضربه گیر  

یکی دیگر از یراق آلات کاربردی در این بخش ضربه گیر می باشد که در مدل های مختلف و با کاربردهای متفاوت وجود دارد. یکی از انواع ضربه گیری موجود در این بخش مخصوص کابینت می باشد که باعث بی صدا بسته شدن درب کابینت هایی می شود که بدون سیستم آرام بند هستند. از دیگر انواع ضربه گیر می توان به ضربه گیر شیشه، ضربه گیر نمدی و... اشاره کرد.

قیمت انواع پایه کابینت و مبلمان

به علت متنوع بودن انواع چرخ و پایه کابینت و مبلمان و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از انواع چرخ و پایه کابینت و مبلمان به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.