بنر رمضان

انواع پایه میز

1-24 از 45

پایه میز بخش مهمی از ساخت یک میز می باشد که ذهن شما را درگیر خواهد کرد. امروزه دیگر برای ساخت یک میز از یک صفحه و 4 عدد پایه جداگانه استفاده نمی کنند. پایه های مختلفی ساخته و طراحی شده اند که به وسیله ی هر کدام از آن ها می توان میزهای شیشه ای و یا چوبی متنوعی را ساخت. از انواع پایه میز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پایه میز شیشه ای
  • پایه میز چوبی
  • پایه میز کافی شاپ
  • پایه سنجاقی

کاربرد پایه میز 

همانطور که می دانید کل وزن یک میز بر روی پایه آن قرار می گیرد که به همین دلیلی جنس و سلامت پایه میز از جمله مواردی است که در هنگام خرید بدان باید توجه شود. امروزه با توجه به اهمیت نصب پایه برای میزهای مختلف، انواع مختلفی از پایه میز در جنس و کیفیت های متفاوت طراحی و ساخته شده است که قابلیت تحمل وزن صفحه شیشه ای و یا ام دی اف میز را خواهند داشت. 

پایه میز شیشه ای

میزهای شیشه ای یکی از جدیدترین و زیباترین مدل های میز می باشد که از پایه های مخصوصی برای این مدل میزهای استفاده می شود. معمولا برای ساخت میزهایی که دارای صفحه ی شیشه ای هستند از یک مدل پایه میز شیشه ای که دارای فلنج بر روی خود می باشد استفاده می شود چرا که به راحتی و بدون نیاز به سوراخ کاری شیشه و با استفاده از چسب یووی می توانید این مدل پایه میز شیشه ای را نصب نمایید. 

پایه میز چوبی

یکی دیگر از انواع میز که در اکثر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد میز چوبی و یا ام دی اف می باشد که برای این مدل میز چوبی نیز باید از پایه مخصوص به آن استفاده کرد. پایه میز چوبی یک نوع پایه بلند برای میز ناهارخوری، پیشخوان فروشگاه ها و... می باشد که دارای بدنه ای فلزی با دوام و استحکام بالایی است. 

پایه میز کافی شاپ

پایه میز کافی شاپ یک نوع پایه بلند از ارتفاع های متفاوت می باشد که در دو نوع متفاوت یکی برای میز چوبی و دیگری برای میز شیشه ای طراحی شده است. این مدل پایه میز کافی شاپ مخصوص قرارگیری در مکان هایی است که نیازمند میزهای مرتفع و بلندی هستند. جنس به کار رفته در این مدل پایه ها معمولا فلز آبکاری شده می باشد.

پایه سنجاقی

یکی از مدل‌های پایه فلزی برای انواع میز جلو مبلی و یا میز عسلی، پایه سنجاقی می‌باشد که در ارتفاع و رنگ‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شود. پایه سنجاقی دارای یک صفحه‌ی فلزی بوده که توسط آن صفحه به سطح زیرین میز نصب می‌شود. بسیاری از نجاران برای ساخت انواع میز عسلی از این مدل پایه سنجاقی استفاده می‌کنند چرا که علاوه بر زیبایی از نصب آسان و راحتی نیز برخوردار است. 

قیمت پایه میز 

به علت متنوع بودن پایه میز و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع پایه میز متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از پایه میز به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.