بنر رمضان

کاربرد پایه کابینت و مبلمان

1-24 از 75

از اجزای تشکیل دهنده کابینت که باعث نگهداری کابینت در سطوح صاف شده و همچنین وزن کل کابینت بر روی آن قرار می گیرد، پایه کابینت می باشد که در شکل و مدل های مختلفی تولید و طراحی می شود. همه ی کابینت های موجود در آشپزخانه دارای پایه نگهدارنده می باشند که اگر از کیفیت و ساخت مناسبی برخوردار نباشند در زمان جا به جایی در منزل و یا در زمان استفاده عادی کابینت ها دچار مشکل و آسیب خواهند شد. انواع پایه کابینت برای مدل های مختلف کابینت همچون کابینت کلاسیک، کابینت مدرن و... ساخته شده است که در این بخش به راحتی می توانید مشاهده و خریداری نمایید. 

انواع پایه کابینت 

انواع پایه کابینت برای قرار گیری در زیر کابینت طراحی شده است که هر کدام از انواع آن برای مدل های مختلف کابینت همچون کابینت چوبی، کابینت استیل، کابینت کلاسیک و... به کار برده می شود. انواع پایه کابینت به صورت زیر شرح داده شده است:

  1. پایه پلاستیکی کابینت 
  2. پایه فلزی کابینت 
  3. پایه چوبی کابینت 

پایه پلاستیکی کابینت

از گذشته تا به امروز یکی از انواع پایه کابینت که ساخته و مصرف می شود، پایه پلاستیکی کابینت است که دارای چند رنگ ثابت طلایی، نقره ای، سفید و قهوه ای می باشد. همچنین این مدل پایه پلاستیکی دارای اشکال و مدل های مختلفی است که در بازار به فروش می رسد. از ویژگی مهم پایه پلاستیکی کابینت تعویض راحت و آسان و دسترسی به چند رنگ مختلف می باشد.

پایه فلزی کابینت 

پایه فلزی کابینت یکی دیگر از انواع پایه کابینت می باشد که در اشکال مختلف استوانه ای، ال و یا لوله ای شکل طراحی شده است. پایه فلز کابینت از جنس های مختلفی از جمله آلومینیوم ساخته می شود که از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشد. 

پایه چوبی کابینت

پایه چوبی کابینت مخصوص کابینت های چوبی با قابلیت رنگ پذیری است که علاوه بر کاربردی که دارد باعث زیبایی نما و جلوه دکوراسیون و کابینت نیز می شود. پایه چوبی کابینت با توجه به قطر، ضخامت و جنس چوب کابینت به کار برده می شود.

قیمت پایه کابینت و مبلمان

به علت متنوع بودن پایه کابینت و مبلمان و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از پایه کابینت و مبلمان به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.