تسلیت عاشورا

پایون | PAYON

1-36 از 59

پایون یکی از شرکت های مطرح است که در فروش و ارائه ابزار و ماشین آلات در حوزه صنعت چوب جایگاهی ویژه دارد. شرکت پایون دارای ماشین آلات فوق پیشرفته و باکیفیتی است که خطر و تهدید کاربرها را در هنگام استفاده از این دستگاه‌ها به حداقل رسیده است. پایون به عنوان بزرگترین عرضه کننده ماشین آلات صنایع چوب در ایران شناخته می‌شود. همچنین قیمت محصولات شرکت Payon نسبت به کیفتش بسیار  مناسب می باشد. در ادامه به معرفی شرکت Payon می‌پردازیم.

معرفی شرکت Payon

مدیران ارشد مجموعه پایون با سابقه قریب به یک دهه و شناخت کامل بازار هدف پا به این عرصه گذاشتند و از ابتدای دهه هشتاد فعالیت رسمی خود را آغاز نمودند. اعتقاد به اصل صداقت مداری و تلاش و پشتکار بی وقفه در راستای تامین و ارائه محصول با کیفیت سبب شد تا برند پایون خیلی سریع جایگاه خود را در بازار ایران پیدا کند و امروز بعد از گذشت یک دهه به عنوان بزرگترین عرضه کننده ماشین آلات صنایع چوب در ایران شناخته می شود. در این سال ها تنها یک تفکر در شرکت حاکم بوده است و آن ریاست همیشگی مشتری است ما به این اصل اعتقاد داشته و توسعه روز افزون خود را مرهون توجه به این امر می دانیم.کیفیت بالا و قیمت مناسب نه به عنوان یک شعار بلکه به عنوان یک رسالت واقعی از همان ابتدای کار مورد توجه قرار گرفت.

معرفی دپارتمان های پایون

پایون با توجه به پیشرفت و توسعه روز افزونی که داشته توانسته شرکت خود را ارتقا دهد و دپارتمان های مختلفی را ایجاد کند. دپارتمان های پایون عبارت اند از:

 • معاونت فروش
 • معاونت فنی و خدمات پس از فروش
 • معاونت بازرگانی خارجی
 • معاونت مالی و حسابداری
 • معاونت اجرائی و پشتیبانی
 • معاونت منابع انسانی
 • معاونت طرح و برنامه

معاونت فروش

سیاست فروش این مجموعه از ابتدا با هدف تسریع در دسترسی مشتریان به محصولات پایون بر مبنای فروش غیر مستقیم واز طریق نمایندگان بنا شده است، به طوری که در حال حاضر قریب به چهل نماینده فروش فعال در سراسر کشور امور مربوط به فروش کالا را انجام می‌دهند. فعالیت های این نمایندگان طبق سیاست های ابلاغی از سوی شرکت می باشد و مجموعه، نظارت لازم بر عرضه و فروش محصولات را از ابتدا تا انتهای فرایند برعهده دارد. فروش غیرمستقیم از طریق نمایندگان شبکه گسترده ای را برای پایون ایجاد کرده است که این گستردگی از جهات زیر حائز اهمیت است:

 1. افزایش نفوذ برند پایون در سراسر کشور
 2. سهولت دسترسی برای مشتریان محلی
 3. سرعت بالای دسترسی به کالای مورد نظر
 4. کاهش هزینه های ناشی از حمل بار از تهران به شهرستان ها
 5. ایجاد فرصت انتخاب و مقایسه برای خریداران

معاونت فنی و خدمات پس از فروش

در چند سال اخیر برندهای مختلفی پا به بازار این محصولات در ایران گذاشته اند. از طرفی تعدد برندها باعث شده است تا خریداران در هنگام خرید گزینه های بیشتری پیشرو داشته باشند و دیگر خبری از بازار انحصاری پیشین نباشد. درست همینجاست که شاخص هایی مانند کیفیت، قیمت و پشتیبانی خدمات پس از فروش می توانند نقش تعیین کننده ای در پیروزی یا شکست یک برند داشته باشند. توجه خاص این مجموعه به این امر سبب شد تا جایگاه پایون در بازار ایران با فاصله ای چشمگیر نسبت به سایر رقبا قرار بگیرد.

معاونت بازرگانی خارجی

گروه بازرگانی خارجی مجموعه پایون با توجه به لیست محصولات برنامه ریزی شده که مبتنی بر نیازهای فعلی و نیازهای آتی بازار است فرایند سفارش محصولات، پرداخت، حمل از مبداء وترخیص را با جدیت تمام دنبال می کند تا محصولات درکمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد. تامین کالای مشتریان و خدمات به موقع و ارزان سرلوحه کار تمام گروه های کاری این مجموعه و به ویژه گروه بازرگانی به عنوان حلقه ابتدایی فرایند فروش است.

معاونت مالی و حسابداری

گروه مالی مجموعه پایون نیز همانند سایر گروه های کاری این مجموعه، تمام سعی و تلاش خود را در انجام درست مسئولیت‌های مالی و حسابداری عهده‌دار می باشد تا با حفظ زیر ساخت های مالی تضمینی به بقای کاری این شرکت باشد.

معاونت اجرائی و پشتیبانی

این معاونت بازوی اجرائی شرکت پایون محسوب می شود. همکاران این بخش مسئولیت برگزاری نمایشگاه ها و ارتباطات اداری با سایر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی را برعهده دارند علاوه بر آن دو بخش حیاتی تبلیغات و IT  نیز در این واحد مشغول به کار می باشند. واحد تبلیغات با کادری متخصص و مجرب با در پیش گرفتن اصل روابط شفاف و مبتنی بر راستی، امور مربوط به اطلاع رسانی را عهده دار بوده و تمام تلاش خود را در رابطه با تبلیغات موثر در تمام زمینه های نمایشگاهی، مجلات و رسانه های عمومی به انجام می رساند. واحد IT مجموعه با تلاش حداکثری، تلاش بر حفظ تمامی زیرساخت های مورد نیاز و نیز توسعه برند پایون در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را دارد.

معاونت منابع انسانی

شرکت پایون با درک مفهوم منابع انسانی به عنوان عامل رشد و تعالی سازمان، با تشکیل گروه منابع انسانی واخذ یک رویکرد ویژه مبتنی بر برنامه ریزی جهت جذب نیرو های کارآمد و با انگیزه، آموزش و بهسازی و نگهداشت این نیرو ها، کوشش کرده زمینه همسویی رشد و تعالی منابع انسانی و پیشرفت سازمان را فراهم آورد. شرکت پایون با داشتن نزدیک به یکصد نفر نیروی انسانی و نگاه مثبت به موضوع رشد همسو بر این باور است که در آینده ای نزدیک دارای متخصص‌ترین تیم در تمامی بخش های چارت سازمانی خود خواهد بود.

معاونت طرح و برنامه

مدیریت راهبردی جهت تدوین چشم انداز، سیاست ها، خطی مشی، اهداف و برنامه های عملیاتی شرکت با معاونت طرح و برنامه می باشد که در این راستا وظیفه برنامه ریزی، تعیین شاخص‌ها و نظارت بر اجرای آن‌ها را نیز بر عهده دارد. همچنین در جهت بهبود سیستمی، مدیریت تهیه فرآیندها، پروسه های کاری، روشهای اجرایی، دستورالعمل‌ها و آیین‌نامه‌ها با این معاونت می باشد که این موضوع شامل پیگیری اجرای برنامه‌های مصوب و شناسایی نقاط قوت و ضعف برنامه‌ها و اصلاح آن‌ها است.

قیمت محصولات شرکت Payon

با توجه به واردات گسترده و تولید برخی از ماشین آلات، رنج قیمت ها متنوع بوده، لذا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Payon با کارشناسان ما در چوبینر تماس حاصل فرمائید.