پرس مک

1-1 از 1

شرکت پرس مک یکی از بهترین تولید کننده در زمینه تولید دستگاه‌ها و یراق آلات مبلمان می‌باشد. پرس مک به عنوان یک شرکت ایرانی با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی دنیا می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. شرکت PRESMAK همواره برای ایجاد تیمی قوی و تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد.

معرفی شرکت PRESMAK

پس از تلاش پی در پی شرکت PRESMAK به تکنولوژی ساخت انواع یراق آلات و دستگاه‌های ضروری برای ساخت مبلمان و صندلی دست یافته است که در صنعت چوب بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت پرس مک دارای یک تیم تولید کننده قوی و ماهر در زمینه تولید و ساخت انواع دستگاه، تجهیزات و یراق آلات کاربردی می‌باشد که با تلاش فراوان به پیشرفت چشم‌گیری در تولید و عرضه محصولات خود رسیده است. 

محصولات شرکت پرس مک

محصولات شرکت پرس مک شامل انواع یراق آلات مبلمان مانند گل میخ و دستگاه همچون پرس دکمه می‌باشد که با بهترین کیفیت و کارایی تولید و عرضه می‌گردد. نصب و استفاده از محصولات PRESMAK بسیار راحت بوده و از استاندارد جهانی برخوردار می‌باشد. قیمت محصولات پرس مک با توجه به تنوع بسیاری که دارد متفاوت خواهد بود.

قیمت محصولات PRESMAK 

برای اطلاع از قیمت محصولات PRESMAK لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.