پریز توکار کابینت

1-24 از 30

پریز توکار کابینت از جمله یکی از انواع یراق آلات و تجهیزاتی است که مورد نیاز هر مدل دستگاه برقی می‌باشد. امروزه وسایل برقی دارای انواع مختلف و متنوعی می‌باشد که برای استفاده از هر کدام به یک پریز برای تامین برق آن دستگاه نیاز خواهد بود. این مدل پریز توکار کابینت در داخل کانتر کابینت و یا میز کار قرار گرفته و امکان روشن کردن همزمان چند کالای برقی را فراهم می‌کند. در قسمت بعد بیشتر با پریز برق توکار آشنا خواهید شد.

پریز برق توکار

پریز برق توکار از انواع مدل کاربردی و جذاب و زیبا پریز می‌باشد که در مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نمی‌توان پریز روکار را نصب نمود و یا این که تعداد محدودی پریز در فضای آشپزخانه و دیگر مکان‌ها قرار می‌گیرد. پریز توکار امکان استفاده همزان از چند دستگاه برقی را مبه شما‌ می‌دهد که در اشکال و مدل‌های مختلف و با قیمت مناسب در این قسمت از چوبینر قابل سفارش و خرید می‌باشد. 

پریز توکار

پریز توکار در طرح و شکل استوانه‌ای و مستطیلی با کیفیت عالی در برندهای متفاوت در این بخش از چوبینر ارئه شده است. پریز توکار بدون آن که فضای اتاق اداری و یا آشپزخانه شما را دستکاری کند و به هم بزند، نصب شده و برق وسایل و دستگاه‌های شما را به صورت همزمان تامین می‌کند. قیمت پریز توکار با توجه به مدل و کاربردهایی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه می‌باشد.

قیمت پریز توکار

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع پریز توکار متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.