تخفیف عید فطر

خرید پریز و سیستم روشنایی

1-24 از 24

از دیگر انواع یراق آلات که در این بخش از چوبینر ارائه شده است، پریز و سیستم روشنایی می‌باشد که در طرح و مدل مختلف و همچنین با کاربردهای متفاوت و جذاب وجود دارند. پریز وسیله‌ای است که وجود آن در هر خانه‌ای مورد نیاز است و هر دستگاه برقی برای کار کردن نیاز به اتصال به پریز برق دارد. امروزه با توجه به پیشرفت و تنوع بسیار تجهیزات و یراق آلات، انواع مختلفی از پریز و سیستم روشنایی موجود است که در این قسمت از چوبینر با ارائه اطلاعات دقیق و کامل و همراه با قیمت مناسب به فروش می‌رسند.

انواع پریز و سیستم روشنایی

از جمله تجهیزات مهم و ضروری هر خانه، پریز و سیستم روشنایی می‌باشد. همانطور که می‌دانید اکثر وسیله‌های موجود در خانه همچون انواع دستگاه‌های برقی آشپزخانه نیازمند پریز برق می‌باشند تا بتوان از آن‌ها استفاده لازم را کرد. در این بخش از چوبینر با دو دسته از انواع پریز توکار و سیستم روشنایی همچون روشنایی کابینت و کمد آشنا خواهید شد که با توجه به نیاز خود می‌توانید با قیمت مناسب از چوبینر خریداری نمایید. پریز کابینتی، چراغ سنسوردار کابینت، نورپردازی کابینت و... از جمله تجهیزات و یراق آلات کاربردی در این بخش می‌باشد. 

پریز توکار

همانطور که در قسمت قبل گفته شد انواع لوازم و دستگاه‌های برقی آشپزخانه نیازمند یک پریز برق هستند تا بتوان به خوبی از آن‌ها استفاده کرد. به سبب فضای کم و کوچکی که در آشپزخانه موجود است، تعداد محدودی از پریز برق را می‌توان قرار داد. پریز توکار یکی از انواع پریز برق می‌باشد که این مشکل را بر طرف کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از پریز توکار می‌توانید به دسته مربوطه مراجعه فرمایید.

سیستم روشنایی

از تجهیزات مهم هر خانه یا هر دفتر و شرکتی، سیستم روشنایی آن می‌باشد که علاوه بر این که باعث روشنایی فضا می‌شود زیبایی و نمای ظاهری خانه را می‌سازد. با مراجعه به قسمت سیستم روشنایی می‌توانید انواع مدل روشنایی ها با اطلاعات دقیق و کامل را مشاهده کنید و با قیمت مناسب خریداری نمایید. قیمت پریز و سیستم روشنایی با توجه به انتخاب شما متفاوت خواهد بود.

قیمت پریز و سیستم روشنایی

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع پریز و سیستم روشنایی متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.