فروشنده شوید
پنجشنبه, ۲۱ شهریور,۱۳۹۸

پولک یووی، فلنج و پایه اتصال

اگر به دور و اطراف خود دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که بسیاری از وسایل و لوازمی که در منازل و یا اتاق های اداری استفاده می شود از ام دی اف و شیشه تشکیل شده اند. به طور مثال بسیاری از میزهای کنفرانس، میزهای اداری و... علاوه بر یک صفحه ام دی اف دارای صفحه شیشه ای نیز می باشد که با استفاده از فلنج و یا پایه اتصال به یکدیگر متصل شده اند. انواع پولک یووی، فلنج و پایه اتصال تولید و طراحی شده اند که با استفاده از هر کدام از آن ها می توانید میزهای دو طبقه ی زیبایی ایجاد نمایید. در ادامه با کاربرد و نحوه استفاده از انواع پولک یووی، فلنج و پایه اتصال آشنا خواهید شد. 

انواع فلنج یو وی و پایه اتصال

کاربرد فلنج یو وی و پولک

فلنج یو وی و پولک یک نوع یراق ضروری برای نصب صفحه های شیشه ای به دیوار و یا بر وری سطح میز چوبی می باشد. با استفاده از این مدل فلنج یو وی می توانید بدون سوراخ کاری شیشه، آن را به سطح میز نصب نمایید. حتما تا به حال مشاهده کرده اید که بسیاری از محیط های اداری و اتاق های کنفرانس دارای میزهایی می باشند که دارای سطح شیشه ای بوده و یا این که به دیوار شیشه هایی به منظور حک کردن برند و نام شرکت نصب کرده اند. برای نصب این مدل بوردهای شیشه ای به دیوار و یا اتصال صفحه شیشه ای بر روی ام دی اف، انواع مختلف فلنج یو وی و پولک طراحی شده است. همچنین در صورت شکستن پایه های میز می توانید با استفاده از پولک یو وی و یا همان فلنج پایه با کیفیت و با ظاهری زیبا برای میز ایجاد نمایید. در ادامه با نحوه نصب و استفاده از فلنج UV آشنا خواهید شد. 

نحوه نصب و استفاده از فلنج UV

انواع فلنج UV در سایز و قطرهای متفاوت تولید شده است که مناسب با ابعاد صفحه شیشه ای خود می توانید، انتخاب نمایید. برای نصب این مدل فلنج یو وی همانطور که از نامش پیداست باید از چسب UV استفاده نمایید. همچنین فلنج UV دارای جای یک سوراخ به قطرهای متفاوت می باشد که با استفاده از یک پیچ به همان قطر به پایه واسطه وصل می شود. 

فلنج یو وی

کاربرد پایه واسطه نگهدارنده طبقه

برای ساخت میزهای دو طبقه ی چوبی و یا شیشه ای می توانید از پایه واسطه نگهدارنده طبقه استفاده نمایید. زمانی که بخواهید دو صفحه ام دی اف و یا صفحه شیشه ای به ام دی اف متصل نمایید، استفاده از پایه واسطه نگهدارنده طبقه بهترین گزینه برای ایجاد چنین اتصالاتی می باشد. انواع مختلفی از پایه واسطه نگهدارنده طبقه وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید هم صفحات شیشه ای را به دیوار نصب کنید و هم دو صفحه ام دی اف را به منظور ایجاد اختلاف سطح و ساخت یک میز دو طبقه به یکدیگر متصل نمایید.

پایه واسطه

پایه اتصال چیست؟

حتما برایتان پیش آمده که پایه های میز شما بشکند و دیگر قابل تعمیر نباشد در این مواقع می توانید به راحتی پایه ای با کیفیت با ظاهری زیبا بسازید و جایگزین پایه میز خود کنید. شما می توانید یک عدد پایه اتصال را به صورت جداگانه خریداری نمایید که از دو بخش فلنج یو وی و پایه اتصال تشکیل شده است. این دو قسمت توسط یک پیچ به یکدیگر متصل شده و پایه واسطه را ایجاد می کنند. با تهیه این مدل پایه اتصال و خرید یک عدد فلنج یو وی به صورت جداگانه می توانید به راحتی یک پایه میز بسازید. از کاربرد های این مدل پایه اتصال می توان به نصب جهت UV کردن دو سوی شیشه، میزهای عسلی، اتصال یک صفحه ی شیشه ای به صفحه ای چوبی یا MDF اشاره کرد. دستک کانتر و پایه پلکسی از دیگر انواع پایه اتصال می باشند که کاربردهای مهم و متفاوتی را دارند.

کاربرد پایه پلکسی

یکی دیگر از انواع پایه اتصال، پایه پلکسی می باشد که برای نصب انواع تابلوهای پلکسی و تابلو اعلانات به دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. پایه پلکسی در ارتفاع های متفاوت تولید و طراحی شده است که به وسیله ی آن می توانید شیشه به شیشه، شیشه به چوب، چوب به چوب و... را به یکدیگر متصل کرده و میزهای کاربردی و زیبایی بسازید. 

پایه پلکسی

انواع دستک کانتر

دستک کانتر یکی دیگر از انواع پایه اتصال می باشد که در دو مدل ساده و زاویه دار طراحی شده است. با استفاده از این مدل پایه می تونید میزهای دو طبقه ایجاد نمایید. دستک کانتر چوب و دستک کانتر شیشه دو مدل مجزا از پایه اتصال می باشند. دستک کانتر شیشه که به صورت زاویه دار نیز وجود دارد دارای دارای دو سر بوده که یک سر آن توسط پیچ به چوب و سر دیگر آن توسط چسب یووی به شیشه متصل می شود. این مدل دستک کانتر شیشه به سبب زاویه ای که دارد باعث ایجاد نمایی زیبا و شیک خواهد شد. 

پایه واسطه زاویه دار

قیمت انواع فلنج یو وی و پایه اتصال

برای اطلاع از قیمت انواع فلنج یو وی و پایه اتصال می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و یا نداشتن قیمت برای دریافت به روزترین قیمت انواع فلنج یو وی و پایه اتصال با متخصصین فروش وب سایت چوبینر تماس حاصل فرمایید.

افزودن نظر جدید