تخفیف هفتگی

خرید پک مته اورفرز و سی ان سی

1-15 از 15

یکی از به صرفه ترین راه ها برای خرید مته های اورفرز و سی ان سی چوب پک ابزار آلات می باشد که اکثر تیغ های پرکاربرد را در خود جای داده است و با هزینه بسیار کمتر از خرید تکی مته ها، کاربر می تواند این پک را خریداری کرده و استفاده نماید. پک ابزار آلات و مته های اورفرز و سی ان سی شامل انواع مختلفی از مته های اور فرز با قابلیت تعویض بلبرینگ ها و انواع متخلف مته های CNC می باشد. این پک ابزار آلات و مته های اورفرز و سی ان سی از تک تیغ (Z=1) شروع شده و تا مته های V شکل با زاویه های مختلف را در خود جای داده اند. برای استعلام قیمت پک ابزار آلات و مته های اورفرز و سی ان سی با کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمایید و یا به تب قیمت محصول مراجعه نمایید.

مشخصات فنی مجموعه مته اورفرز و سی ان سی

این مجموعه ها شامل انواع تیغ های پرداخت، بانکی، دو راهه، شیارزن، قاشقی، پخ، ناخنی، ابزار زن، جا شیشه و دم چلچله و ... می باشند که در شفت های متفاوت، بسته به کار مورد نظر در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد.

کاربرد ست مته اورفرز

امروزه حکاکی و ایجاد نقش بر سطح چوب در ساخت محصولات مختلف از قبیل مبلمان، بوفه، سرویس خواب، میز و... مهم می باشد. مته های اورفرز و سی ان سی موجود در این ست ها برای ایجاد قوس ها و برش های پلکانی، شیارزنی و اتصالات دم چلچله قابل استفاده هستند.

قیمت ست ابزار آلات و مته اورفرز

با توجه به این که ست ابزار آلات و مته اورفرز و سی ان سی در برندهای خاص عرضه می شود از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت می باشند. لذا در صورت تمایل به خرید ست ابزار آلات و مته اورفرز با چوبینر تماس برقرار نمایید.