اپلیکیشن چوبینر

خرید پیچ آنتیک

1-24 از 35

انواع پیچ، میخ و رولپلاک جزء نخستین ابزارهای مورد نیاز برای متصل کردن قطعات به یکدیگر می باشند. پیچ ها در مدل ها و سایزهای متفاوتی عرضه می شوند که جهت امور مشخصی قابل استفاده هستند. پیچ آنتیک یک نمونه از پرکاربردترین انواع پیچ در صنعت چوب و تولید محصولات هنری می باشد. در ادامه این متن به کاربرد و نحوه استفاده پیچ آنتیک خواهیم پرداخت.

کاربرد پیچ چفت آنتیک

پیچ آنتیک که به پیچ چفت آنیک نیز معروف است جهت ساخت انواع جعبه های هنری، مینیاتوری، جواهرات، جعبه سازهای موسیقی و صندوقچه تزیینی استفاده می شود. برای نصب چفت آنتیک بر روی موارد ذکر شده باسد از پیچ آنتیک متناسب با سایز و رنگ چفت استفاده شود. لازم به ذکر است که پیچ آنتیک جزء یراق آلات سایز کوچک محسوب می شود و در رنگ بندی های مختلف قابل عرضه است.

پیچ آنتیک

از پیچ‌ آنتیک معمولا برای لوازم آنتیک، وسایل تزیینی، جعبه، صندوقچه، دستگیره، چفت و غیره استفاده می‌شود تا بتوان قطعه موردنظر را محکم و ثابت نگه دارد. شکل ظاهری آن شبیه پیچ‌های معمولی است که در سایز و مدل‌های متنوع تولید شده‌اند. پیچ آنتیک برای اتصال روی چوب و ام دی اف از پیچ گوشتی‌های دو سو یا چهار سو استفاده می‌کنند که نصب راحتی دارند و نیاز به تخصص خاصی ندارد. 

انواع پیچ آنتیک

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد پیچ آنتیک در رنگ و سایزهای مختلف تولید می شود. برای مثال رنگ های زیتونی یا سیاه قلم، طلایی و نقره ای جزء رنگ های پرفروش پیچ آنتیک به حساب می آیند. از لحاظ سایزبندی نیز پیچ آنتیک در قطر و طول های مختلف از قبیل قطر 2 و 2.5 میلی متر و در طول های 10، 12 و 7 میلی متر عرضه می شود که متناسب با نوع و سایز چفت آنتیک به کار می روند.

قیمت پیچ اتصال آنتیک

برای اطلاع از قیمت پیچ اتصال آنتیک می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت پیچ اتصالآنتیک با چوبینر تماس حاصل فرمایید.