انواع پیچ ام دی اف

1-9 از 9

مهم ترین و ساده ترین روش اتصال قطعات به یکدیگر استفاده از پیچ می باشد. پیچ در طرح و مدل های مختلف تولید می شود و در مواردی به صورت کاملا تخصصی استفاده می گردد. در صنعت چوب نیز مانند سایر صنایع از انواع پیچ استفاده می شود که در مدل و ابعاد محتلف تولید می گردند. برای مثال پیچ ام دی اف یک نمونه از انواع پیچ های مورد نیاز در صنعت چوب می باشد که جزء پرمصرف ترین اتصالات محسوب می شود. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را درباره پیچ ام دی اف در اختیارتن قرار دهیم.

پیچ MDF

پیچ MDF برای اتصال صفحات ام دی اف هنگام تولید محصولات مختلف به کار می رود. از نکات مهم پیچ ام دی اف می توان به اندازه های مختلف آن اشاره نمود. با توجه به اینکه تخته های ام دی اف در اندازه های متفاوت تولید می شوند باید پیچ MDF متناسب با سایز تخته استفاده گردد. 

ویژگی های پیچ ام دی اف

پیج ام دی اف از لحاظ شکل ظاهری دارای رزوه های عمیق می باشد و به صورت کشیده تولید می گردد. در ساخت پیچ ام دی اف معمولا از آلیاژ استیل کربن استفاده می شود که کیفیت بالایی دارد و از مقاومت بیشتری برخوردار است. از دیگر ویژگی های پیچ ام دی اف می توان به چهارسو بودن آن اشاره نمود.

قیمت پیچ ام دی اف

به دلیل تنوع موجود در تولید و طراحی اتصالات، قیمت انواع پیچ نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از از قیمت قیمت انواع پیچ و رولپلاک می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید، در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول با چوبینر تماس حاصل فرمایید.