بنر رمضان

انواع چاقوی منبت کاری

1-24 از 28

یکی دیگر از انواع مغار که در صنعت چوب به کار می رود چاقوی منبت کاری می باشد. چاقوی منبت کاری در ابعاد مختلف با تیغه های متفاوت تولید می شود که در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با این نوع مغار در اختیارتان قرار می دهند.

چاقوی نجاری چیست؟

چاقوی منبت کاری که به چاقوی نجاری نیز معروف است دارای یک دستگیره و تیغه تیز و برنده می باشد که در هنر منبت کاری چوب به کار می رود. چاقوی منبت کاری از تیغه هایی به اشکال مختلف از قبیل ناخنی، نیزه ای، ناخنی معکوس و.... تولید می شود.

کاربرد چاقوی منبت

چاقوی منبت همان طور که ذکر شد از یک تیغه برنده تشکیل شده است که برای تراشیدن، کنده کاری و باربرداری از سطح چوب استفاده می شود. لازم به ذکر است که چاقوی منبت با توجه به این که دارای تیغه هایی با طرح های مختلف هستند برای ایجاد اشکال و طرح های خاصی به کار می روند.

قیمت مغار چاقویی

با توجه به این که مغار چاقویی در مدل های مختلفی تولید می شود از لحاظ قیمت نیز دارای قیمت های متنوعی می باشد؛ لذا برای اطلاع از قیمت مغار چاقویی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول مورد نظرتان با چوبینر تماس حاصل فرمایید.