حراجی نوروز 1403

خرید چرخ گردان

1-12 از 12
ناموجود
کافیت | CAFFIT

چرخ کفی فایل

ساخت ایران مناسب برای صفحات ام دی اف 16 میلی متر به بالا
ناموجود

یکی از انواع یراق آلات کاربردی و ضروری که برای ساخت انواع محصولات چوبی و MDF به کار برده می شود تا حمل و حرکت دادن آن ها راحت تر انجام شود، چرخ گردان می باشد که در زیر صفحات چوب و ام دی اف نصب می گردد. برخی از انواع مختلف میز همچون میز عسلی دارای چرخ گردان هستند که با استفاده از آن به راحتی حرکت می کنند و دیگر نیازی به حمل و بلند کردن میز برای جابه جایی نمی باشد. همانطور که می دانید کل وزن این مدل محصولات چوبی بر روی چرخ آن قرار می گیرد به همین سبب سلامت و جنس و کیفیت چرخ گردان از جمله مواردی است که در هنگام خرید بدان باید توجه شود. در ادامه با انواع چرخ گردان آشنا خواهید شد.

انواع چرخ گردان 

در این قسمت می توانید با انواع چرخ گردان که برای محصولات مختلف چوبی و ام دی اف طراحی شده اند تا جا به جایی آن ها راحت تر صورت گیرد، آشنا شوید:

  1. چرخ قفل دار
  2. چرخ ساده
  3. چرخ توکار

چرخ قفل دار 

چرخ قفل دار یکی از انواع چرخ های متحرک می باشد که علاوه بر این که در صندلی های اداری قابل استفاده است، برای تخت بیمارستان ها، میزهای مورد استفاده در کارگاه های آموزشی، مراکز پزشکی و... به کار برده می شود. چرخ قفل دار یا همان چرخ ترمز دار همانطور که از نامش پیداست به راحتی در مکان های مورد نظر شما قفل شده و دیگر حرکت نمی کند. 

چرخ ساده 

یکی از یراق آلات کاربردی که در انواع مبلمان و دکوراسیون همانند میز، کمد، دراور و... به کار برده می شود، چرخ ساده می باشد. چرخ ساده به همراه یک صفحه با چهار پیچ به انواع میز متصل می شود. 

چرخ توکار

چرخ توکار یکی دیگر از انواع چرخ متحرک برای میز های مختلف و یا حتی کمد، کابینت و... می باشد که قابلیت چرخش 360 درجه را نیز دارد. چرخ توکار همانطور که از نامش پیداست به صورت توکار در داخل ام دی اف نصب می گردد. 

قیمت چرخ صندلی گردان

به علت متنوع بودن چرخ صندلی گردان و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع چرخ گردان متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از چرخ صندلی گردان به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.