چوبی کلاب

چوتاشی

1-48 از 67

یکی از برند های معتبر ایرانی در زمینه تولید مغار های خراطی برند چوتاشی می‌باشد که با توجه به کیفیت و خلاقیت در تولید مغار‌ها از جایگاه نسبتا بالایی برخوردار است. تولید کنندگان برند چوتاشی در ساخت تیغه مغار ها از تنگستن کارباید استفاده می‌کنند که باعث دوام بیشتر تیغه ها می شود.

معرفی برند Choutashi

برند Choutashi یکی از برند های معروف در زمینه تولید مغار های خراطی بوده که دارای یک تیم تولید کننده قوی و ماهر است که در سال های اخیر به دلیل خلاقیت و کیفیت بالای محصولات برسر زبان ها افتاده است. شرکت Choutashi در تلاش بوده که در کنار ظاهر زیبای محصولات و کاربری آسان آن ها برای افراد مبتدی و تازه کار، مغارها کیفیت و دوام عمر بالایی نیز داشته باشند.

کیفیت مغار های چوتاشی

مغار های چوتاشی با تولید جدید ترین نوع مغار های خراطی برای باربرداری توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. مغارهای چوتاشی به کمک تیغچه ای که به روی نوک مغار توسط یک عدد پیچ محکم شده اند باربرداری را انجام می دهند. از مزیت های این نوع مغار می توان به تعویض تیغچه ها پس از کند شدن و امکان استفاده از تمام وجه های تیغچه اشاره کرد. از دیگر مزیت های مغار های چوتاشی می توان به جنس تیغه های که تنگستن کارباید است اشاره کرد، تیغچه های کارباید تقریبا دو برابر فولاد های تند بر دارای سختی هستند و عمر بسیار طولانی دارند. لازم به ذکر است که در مغارهای خراطی به‌ دلیل متحرک بودن تیغه هنگام سفت کردن ممکن است تیغه با دسته مغار در یک راستا قرار نگیرد که برای رفع این مورد می‌توانید هنگام سفت کردن تیغه از یک تکه چوب استفاده کنید و چرخش تیغه را مهار کنید و پیچ را سفت کنید.

قیمت محصولات Choutashi

با توجه به تنوع زیاد در مغار های Choutashi دارای طیف مختلفی از قیمت ها می‌باشد، لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات Choutashi می‌توانید با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمائید.

آشنایی با مغار های چوتاشی

در ویدیو زیر با نحوه کاربرد مغار های چوتاشی آشنا می شوید.