پنجشنبه, ۰۴ مهر,۱۳۹۸

کاربرد گاز انبر و شابلون الگوبردار سوزنی چیست؟

صنایع و کارگاه های صنعتی با انواع ابزار، پیچ و مهره و دستگاه سر و کار دارند. گاهی با ورود به یک کارگاه صنعتی با دنیایی از ابزار رو به رو می شویم که اطلاعی از کاربرد و نحوه استفاده آن ها نداریم. گاهی برای پیشبرد کار خودمان لازم است با ابزارهای جدیدی آشنا شویم، بدون شک با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی برای رفع مشکلات در هنگام ساخت و تعمیر محصولات ابزارهای پرکاربردتری نیز تولید می شود. این ابزارها در اکثر مواقع کاربردهایی دارند که ما از آن ها مطلع نیستیم و باید با تحقیق و تفحص با نحوه استفاده بهینه این محصولات آشنا شویم که بدون شک نقش موثری در رسیدن به نتیجه دلخواه ما خواهند داشت. در این جا قصد معرفی گاز انبر و شابلون الگوبردار سوزنی داریم که بدون شک می توانند جز ابزارهای کاربردی کارگاه شما محسوب شوند. با ما همراه باشید تا در ادامه متن به بررسی ساختار و کاربرد گاز انبر و شابلون الگوبردار سوزنی بپردازیم.

گاز انبر چیست؟

گاز انبر از دو آرواره پرقدرت تشکیل شده است و تمام نیرو و فشاری که بر قطعه کار وارد می کند به دلیل قدرت بالای آرواره آن می باشد. آرواره های گاز انبر در قسمت انتهایی به یکدیگر متصل می شوند و بین دو آرواره فضای کافی جهت قرار گرفتن سیم، پیچ، میخ و... وجود دارد. گاز انبر ها در مدل ها، شکل ها و سایزهای متنوعی تولید می شود که در کارگاه های صنعتی و مشاغل مختلف از قبیل نجاری، آرماتوربندی و حتی در منازل قابل استفاده هستند. لازم است ذکر نماییم که گاز انبرها اموری از قبیل بریدن سیم ها و کشیدن میخ و منگنه را به راحتی و بدون نیاز به نیرو از طرف کاربر انجام می دهند. معمولا برای سهولت استفاده از گاز انبر دستگیره دارای روکش پلاستیکی می باشد که دست ها دچار تعریق نشوند و هدایت گاز انبر نیز با سهولت بیشتر انجام شود.

گاز انبر گروز

کاربرد گاز انبر در نجاری

در قسمت قبل ذکر نمودیم که گاز انبر در مشاغل مختلفی استفاده می شود و برای امور مختلفی قابل استفاده است. یکی از مشاغلی که با گاز انبرها سر و کار دارد نجاری و صنایع چوب می باشد. شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که هنگاه استفاده از میخ جهت نصب قطعه ای بر روی دیوار یا اتصال دو قطعه به یکدیگر میخ دچار مشکل شده باشد و برای بیرون کشیدن آن با مشکل مواجه شده باشید. بله باید متذکر شویم برای جلوگیری از آسیب قطعه، شکستن میخ در قطعه کار یا دیوار و... گاز انبر بهترین وسیله می باشد. زبانه ها و آرواره های قدرتمند گاز انبر میخ و منگنه را بدون آسیب رساندن به چوب و سایر سطوح به راحتی بیرون می کشند.

گاز انبر

قیمت گاز انبر

برای اطلاع از قیمت گاز انبر می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت گاز انبر با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

شابلون الگوبردار سوزنی چیست؟

شابلون ها مانند الگو و متد کار عمل می کنند. شابلون الگوبردار سوزنی که به نام های مختلفی از قبیل شابلون کپی بردار سوزنی، الگوبردار سوزنی و... معروف است یک ابزار جذاب و دوست داشتنی می باشد که لذت کار را بالا می برد. بدون شک بارها با مشکلاتی از قبیل قناسی یا برش قطعات زاویه دار و منحنی مواجه شده اید در این زمان بهترین ابزار شابلون الگوبردار سوزنی می باشد که با دقت بالا از قسمت ایراد دار کار کپی برداری می کند و شما به راحتی می توانید مشکل را برطرف کنید. باید یادآوری کنیم که کپی بردار سوزنی منحصر به یک شغل نمی باشد و موارد استفاده آن بسیار گسترده است که در ادامه متن به آن ها اشاره می کنیم.

شابلون الگوبردار سوزنی

کاربرد شابلون کپی بردار سوزنی

شابلون کپی بردار سوزنی الگوهای لازم برای برجستگی ها، قناسی ها، قسمت های دور از دسترس، گوشه ها و کنج ها را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین در مشاغلی از قبیل کاشی کاری، نجاری، سنگ کاری، گچ بری، خیاطی، کناف کاری، مجسمه سازی و ... به کار می رود. علاوه بر مشاغل ذکر شده جهت ماکت سازی، خراطی و قالب سازی نیز قابل استفاده می باشد. هنگام استفاده کافی است شابلون کپی بردار سوزنی را بر روی قسمتی که قصد کپی از آن را دارید قرار دهید و الگوی مورد نیاز را کپی کنید و پس از پیاده کردن بر روی قطعه کار آن را برش بزنید. نکته دیگر در مورد الگوبردار سوزنی این مورد است که به همراه آن یک خط کش وجود دارد که برای بالا بردن دقت کار بسیار مفید و کاربردی می باشد.

شابلون الگوبردار سوزنی

قیمت الگوبردار سوزنی

برای اطلاع از قیمت الگوبردار سوزنی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت الگوبردار سوزنی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.

افزودن نظر جدید