کافیت

1-24 از 82

شرکت کافیت یکی از بهترین تولید کننده در زمینه انواع یراق آلات کابینت می‌باشد که در سال 1390 تاسیس گردید. کافیت به عنوان یک شرکت ایرانی با ارائه محصولات روز دنیا با بالاترین کیـفیت در حال رقابت با برندهای خارجی دنیا می‌باشد و همواره در طی این سال‌ها فعالیت خود پیشرفت چشم گیری نیز داشته است. شرکت CAFFIT همواره برای ایجاد تیمی قوی و تجهیزاتی با کیفیت و کاربردی دست از تلاش نمی‌کشد.

معرفی شرکت CAFFIT

اکنون به لطف و مرحمت الهی پس از تلاش پی در پی شرکت CAFFIT به تکنولوژی ساخت انواع یراق آلات دست یافته است که در صنایع کشورمان بسیار مورد استفاده قرار دارد. شرکت کافیت دارای یک تیم تولید کننده قوی و ماهر در زمینه تولید و ساخت انواع تجهیزات و یراق آلات کاربردی می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده و در طی این سال‌ها با تلاش فراوان به پیشرفت چشم‌گیری در تولید و عرضه محصولات خود رسیده است. 

محصولات شرکت کافیت

محصولات شرکت کافیت شامل انواع یراق آلات کابینت و آشپزخانه همچون انواع متنوع ضربه گیر با کاربرد مختلف، انواع لولا، ریل کشو و... می‌باشد که با بهترین کیفیت و کارایی تولید و عرضه می‌گردد. نصب و استفاده از محصولات CAFFIT بسیار راحت بوده و همچنین دارای 4 استاندارد جهانی می‌باشد. قیمت محصولات کافیت با توجه به تنوع بسیاری که دارد متفاوت خواهد بود.

قیمت محصولات CAFFIT

شرکت کافیت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت CAFFIT می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.