کاوا چوب

1-11 از 11

شرکت کاوا چوب در سال 1390 با هدف واردات ماشین آلات صنعت چوب تاسیس گردید. با گذشت زمان کم این شرکت با فروش تعداد زیادی ماشین آلات صنعت چوب توانست خریداران زیادی را در بازار صنعت چوب کشور تامین نیاز نماید. 

معرفی شرکت کاوا چوب kawa

در طی 3 سال فعالیت مستمر و مداوم و استقبال مشتریان گرامی از کیفیت و خدمات خوب شرکت و بررسی بازار، شرکت kawa تصمیم به ارتقاء و جهش در واردات بیشتر ماشین آلات نمود. در این راستا در سال 1393 با استخدام پرسنل جدید و اضافه کردن حجم واردات خود نسبت به سالهای قبل سعی در برآورده کردن درخواست های انبوه خریداران خود نموده است.

کیفیت ماشین آلات شرکت کاوا چوب

شرکت کاوا چوب با در نظر گرفتن نیاز های بازار و همچنین توجه به محصولات استاندارد و با کیفیت در تلاش است تا کارآمد ترین ماشین آلات را روانه بازار کند. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت kawa از جمله دستگاه لبه چسبان و دورکن با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت محصولات شرکت kawa

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ماشین آلات کالا تجارت انرژی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.