خرید قسطی

خرید کلمپ

1-36 از 76

در مشاغل فنی و کارگاه های نجاری، جوشکاری، آهنگری و ... ابزارهای کمکی برای افزایش ایمنی و سرعت عمل به کار می روند. کلمپ یک نمونه از ابزارهای کمکی در این گروه می باشد که در مدل های مختلفی تولید می شود. در ادامه به مدل های مختلف انواع کلمپ اشاره می کنیم.

کاربرد کلمپ

کلمپ برای ثابت و محکم نگه داشتن، جا به جایی، اتصال و چفت کردن قطعات به یکدیگر به کار می رود. از لحاظ ابعاد، شکل ظاهری و قدرت کلمپ ها در مدل های متنوعی تولید می شوند. به طور کلی کلمپ ها را در چهار گروه زیر تقسیم می شوند:

  • کلمپ کششی
  • کلمپ فشاری
  • کلمپ دسته افقی
  • کلمپ دسته عمودی

کلمپ کششی

کلمپ کششی به عنوان اهرم عمل می کند و از توانایی بالایی برای جا به جایی و نگهداری اقلام با وزن های مختلف برخوردار است. کلمپ کششی در بعضی مدل ها حتی توانایی جا به جایی اقلامی با وزن 500 کیلوگرم را نیز دارد.

کلمپ فشاری 

کلمپ فشاری افقی یکی دیگر از انواع کلمپ ها می باشد. از این نوع کلمپ ها در نگهداشتن قطعات در هنگام برش و سوراخکاری استفاده می شود. وزن مناسب کلمپ فشاری افقی و ظرفیت بالای این ابزار از مزایای این گروه از کلمپ ها محسوب می شود. کلمپ فشاری افقی تاثیر زیادی در جلوگیری از بروز خطا در برش و زاویه دار شدن قطعات می شود.

کلمپ دسته عمودی

کلمپ دسته عمودی نوع دیگری از کلمپ ها می باشد. که در دستگاه های دورکن، فارسی بر و شابلون سوراخکاری استفاده می شود. کلمپ های دسته عمودی نقش موثری در برش بدون خطا قطعات و سوراخکاری صحیح پانل ها دارند. از نکات قابل توجه این کلمپ ها وزن پایین کلمپ و ظرفیت بالای نگهداری قطعات می باشد.

کلمپ دسته افقی

کلمپ دسته افقی نیز قابل اتصال بعه دستگاه دورکن، فارسی بر و شابلون های سوراخکاری می باشد و به علت تعداد اهرم های به کار رفته در آن از قدرت بالایی در هنگام اعمال فشار به قطعات برخوردار می باشد. این گروه از کلمپ ها نیز وزن مناسبی دارند و به واسطه قدرت بالایی که دراند در هنگام استفاده به نیروی بالایی از سوی کاربر نیاز ندارند.

قیمت تایگر کلمپ

انواع تایگر کلمپ در فروشگاه چوبینر برای استفاده شما عرضه شده است. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای اطلاع از قیمت این محصولات با متخصصین سایت چوبینر تماس حاصل نمایید.