اپلیکیشن چوبینر

کلون | Klun

1-1 از 1

شرکت کوبه تجارت مبین فعالیت خود را با برند تجاری پارسیان در زمینه واردات یراق آلات ساختمان آغاز نمود. کوبه تجارت مبین از سال 1384با تغییر برند پارسیان به برند کلون فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با ارائه انواع قفل و دستگیره و یراق آلات کابینت با کیفیت و ارائه خدمات مناسب توانست جایگاه خوبی را در بازار پیدا کند و همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را ارائه دهد. کلون بر گرفته از یک نام ایرانی است که سعی شده تا این اصالت را به دانش روز دنیا پیوند زند و محصولی با کیفیت ارائه دهد. 

معرفی برند Klun

برند Klun متعلق به یک شرکت ایرانی به نام کوبه تجارت مبین می باشد که این شرکت در سال 1391 با توجه به نیاز کشور و ضرورت اشتغال جوانان شـــروع به ساخت و راه‌ اندازی کارخــــانه‌ ای به وسعت 20,000 متر مربع و فـــــضای کارگاهی بیش از 10,000 متر مربع نمود که پــــــس از 2 سال تـــــلاش در ابتدای سال 1393 به بهره‌ برداری رسید و الان به تولید شبانه‌روزی رسیده است. برند کلون شامل طیف گسترده ای یراق آلات می باشد که از تنوع ساخت، مدل، رنگ و کاربرد برخوردار است. 

محصولات برند کلون

همانطور که گفته شد محصولات برند کلون شامل طیف گسترده ای یراق آلات می باشد که از تنوع ساخت، مدل، رنگ و کاربرد برخوردار است. از جمله محصولات ارائه شده توسط شرکت کوبه تجارت مبین شامل انواع دستگیره درب ساختمان، دستگیره کابینت، قفل، لولا و... می باشد که هر کدام از آن ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. 

قیمت محصولات Klun

شرکت کوبه تجارت مبین به دلیل تولید رنج مختلفی از محصولات دارای قیمت های متنوعی می باشد.  در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصولات Klun، برای اطلاع از موجودی و قیمت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.