تخفیف هفتگی

خرید کیف و جعبه ابزار

1-25 از 25

در کارگاه‌های تولیدی و مشاغلی مانند تعميركاران، نجاران، کابینت سازان و غیره از ابزار آلات بسیار متنوع و زیادی استفاده می‌کنند. برای حمل آسان این ابزار آلات و یا حتی مرتب چیدن آن‌ها باید از یک نوع کیف با محفظه‌های مختلف استفاده شود. معمولا کیف ابزارها با کیفیت بالا دارای عمق و فضای داخلی بسیار مناسب می‌باشند تا بتوان ابزار آلات را در قسمت مشخص قرار داد و به راحتی از آنها استفاده کرد.

ویژگی کیف ابزار 

کیف ابزار به دلیل اینکه وسایل مختلفی با برندگی و وزن متفاوت داخل آن قرار می‌گیرد باید دارای بدنه‌ مقاوم، ضد آب و بسیار سبک باشد. همچنین هر قسمت دارای جای مشخصی برای قرار گیری ابزار آلات باشند تا بتوان از داخل و خارج آن استفاده کرد. یکی از مهمترین قسمت‌های دیگر کیف ابزار، زیپ آن است. زیپ باید روان باشد تا با باز کردن آن به طور مکرر، خراب نشود و وقفه‌ای در کار و جابجایی ابزار برای افراد ایجاد نکند. زیپ آن طوری قرار داده شود که افراد بتوانند به طور کامل به فضای داخلی کیف دسترسی داشته باشند. وزن سبک و قابل حمل هم یکی دیگر از ویژگی‌های کیف ابزار است که هنگام خرید به آن توجه می‌شود تا جابجایی و حمل برای افراد مختلف راحت باشد.

کیف حمل ابزار آلات کارگاهی

همانطور که گفته شد، کیف ابزار باید از خصوصیات و ویژگی‌هایی برخوردار باشد که کارایی مناسبی برای افراد در هر محیط داشته باشد. از همه مهمتر هم وزن، جنس، اندازه و بخش‌های مختلفی است که برای کیف در نظر گرفته می‌شود تا افرادی که برای کار از آن استفاده می‌کنند به راحتی وسایل خود را داخل آن قرار دهند. مسلما در نظر گرفتن بخش‌های جداگانه برای هر ابزار می‌تواند کیف را خاص و کاربردی‌تر کند. زمانیکه ابزار آلات در جای خودشان قرار بگیرد، حمل آن برای افراد راحت‌تر می‌شود.

کیف کمری ابزار

کیف کمری ابزار دارای جنس مقاوم، ضد آب و بسیار سبک است. معمولا یک بند برای فیکس کردن کیف بر روی پا دارند که برای نگهداری ابزارها طراحی شده است و در کناره کیف قسمتی در نظر گرفته می‌شود که داخل آن می‌توان ابزار آلاتی مانند پیچ گوشتی و غیره را نگهداری کرد. کمربند کیف کمری قابلیت جدا شدن دارد و این امکان را می‌دهد تا بتوان کیف را از کمربند جدا و از آن به صورت جداگانه استفاده کرد. اندازه کمربند این نوع کیف‌های ابزار قابل تنظیم است تا فرد به راحتی نسبت به دور کمر خود آن را تنظیم کند.

جعبه ابزار

معمولا در منازل، کارگاه، تعمیرکگاه و داخل خودرو ابزارهای متعددی مثل پیچ گوشتی، آچار، انبر و... برای استفاده روزمره وجود دارد که برای نظم دهی این ابزارها باید از جعبه ابزار استفاده شود. جعبه ابزار معمولا در ابعاد متنوع و با تعداد محفظه و فضاهای مختلف تولید می‌شود که به نسبت نیاز می‌توانید جعبه ابزار مد نظرتان را تهیه کنید. بعضی از جعبه ها نیز به طور اختصاص مخصوص حمل دریل، فرز، دستگاه جوش و... می‌باشند.

ارگانایزر 

یکی از پرطرفدارترین تقسیم کننده و نظم دهنده ها ارگانایزر پلاستیکی است که برای نظم دهی پیچ، مهره، ابزار، دکمه، پونز، سوزن، لوازم ریز و درشت قابل استفاده می‌باشند. ارگنایزرها در ابعاد مختلف با تعداد خانه های متفاوت تولید می‌شوند که به نسبت نیاز می‌توانید یک اگانایزر مناسب انتخاب کنید.

لیست قیمت انواع کیف ابزار 

برای اطلاع از قیمت انواع کیف ابزار لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.