گانیمد

1-4 از 4

ما در طول سالیان همواره تلاش کردیم با صرف هزینه و تخصیص بودجه‌های تحقیقاتی، علم طراحی و تولید ماشین‌های صنعتی را بر اساس اصول مشخص شده در سطح بین المللی، بومی سازی و ارتقا دهیم. همچنین نمونه‌های متعددی از ماشین‌آلات صنعتی را جهت برآورده کردن نیازهای صنایع متوسط و بزرگ کشورمان همچون صنایع دارویی، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی و صنایع چوب و … طراحی و تولید کردیم. طراحی و ساخت “ماشین مخصوص” در جهت مرتفع ساختن نیاز، از اهم فعالیت‌های صنایع ماشین‌سازی گانیمد می‌باشد.

درباره ماشین سازی Ganymede

«در سکوت سخت تلاش کن، بگذار موفقیت صدای تو باشد. FRANK OCEAN» شرکت ماشین سازی Ganymede فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ حول محور مطالعه، تحقیق و توسعه، طراحی و تولید ماشین‌آلات سفارشی جهت استفاده در خطوط تولید صنایع مختلف آغاز کردیم. ما در طول سالیان همواره تلاش کردیم با صرف هزینه و تخصیص بودجه‌های تحقیقاتی، علم طراحی و تولید ماشین‌های صنعتی را بر اساس اصول مشخص شده در سطح بین المللی، بومی سازی و ارتقا دهیم.

صنایع ماشین‌سازی گانیمد

چنانچه قطعه، مکانیزم یا دستگاهی در هر صنعتی معیوب شود و یا این که مشکلاتی را در حین کار برای کل سیستم بوجود آورد و یا این که جزو ماشین آلاتی باشد که به علت تحریم های بین المللی نتوان مشابه آن را تامین کرد، در این صورت کافی است که آن را به دست متخصصان صنایع ماشین‌سازی گانیمد سپرده تا عملیات طراحی، ابتکاری و ساخت آن در کم ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام شود.

قیمت محصولات شرکت Ganymede

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Ganymede با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

ناموجود
گانیمد

دستگاه پانتوروتر pantorouter

قابلیت اجرای فاق و زبانه + اتصالات دم چلچله + اتصالات انگشتی + اتصالات داول و فارسی بری
ناموجود