تخفیف و پیشنهاد

تراشه صنعت آغاج

گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج با نام اختصاری (تصا ماشین) T.S.A MACHINEدر سال ۱۳۷۹ با همکاری عده ای از جوانان و مهندسین جوان این مرز و بوم در جهت بهینه سازی صنعت قطعه سازی در کشور تاسیس گردید.

معرفی شرکت T.S.A MACHINE

عمده فعالیت این گروه صنعتی که در ابتدای کار به نام شرکت تعاونی “توان تراشه ی کوشا” در اداره ی تعاون شهرستان دماوند ثبت رسمی شده بود. در دو محور خدمات (PM – نگهداری و تعمیرات) انواع ماشین الات صنایع فلز و چوب پایه گذاری گردید و قسمت صنایع فلزی مهندسین این مجموعه در شاخه ی تعمیرات ، نصب و راه اندازی انواع کنترل ماشین ابزار (Phlips –SIEMENS- heidenhain , …) شروع به فعالیت نموده و با همکاری سایر متخصصین و مساعدت اساتید فن کمک شایانی در جهت نوسازی، راه اندازی و ارتقا سیستم ماشین آلات فرز و تراش قدیمی نمود و همچنین در قسمت ساخت انواع ماشین های ترکیبی، سوراخ کاری، تراشکاری و فرز کاری فعالیت خود را ادامه داد. در قسمت صنایع چوب مهندسین جوان این مجموعه به طور مستمر تعمیرات و نگهداری انواع ماشین الات (سی ان سی چوب – ماشین آلات نوار پی وی سی و انواع ممبران و پرس وکیوم و همنچنین پرس تخت و ماشین آلات برش) را به صورت جدی سرلوحه ی فعالیت خود قرار داد.

پیشرفت شرکت آغاج

در سال ۱۳۸۴ به جهت پاره ای اصلاحات و تغییر مدیریتی نام این گروه صنعتی به نام تراشه صنعت آغاج با نام اختصاری T.S.A MACHIN تغییر پیدا کرد و عمده فعالیت این مجموعه در قسمت بازسازی خطوط تولید و ماشین الات مخصوص صنایع چوب معطوف گردید. با عنایت به ایده های فراوان متخصصین و مهندسین مجموعه، این مجموعه در جهت بهینه سازی ماشین الات وابسته به صنایع چوب و استفاده از ظرفیت بالقوه ی این مجموعه، تولید اولین دستگاه سی ان سی تخت با عنایت حضرت حق و عزت نفس مهندسین جوان این مرز و بوم به منصه ظهور رسید و در سال های بعد تولید انواع وکیوم در دستور کار قرار گرفت که تا به امروز ادامه پیدا کرده است. امید است با دلگرمی شما اساتید بزرگوار صنایع چوب این خطه، راهنمایی هاتان شمع راهمان بوده و انتقاد هایتان در جهت اصلاح امور و محصولات تولیدی این مجموعه توشه ی مسیرمان، کوچک ترین انتقاد شما را بر دیده ی منت ارج می نهیم و در جهت اعتلای صنعت ایران عزیز و شکوفایی و استقلال صنعتی این مرز و بوم.

قیمت محصولات شرکت T.S.A MACHINE

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت T.S.A MACHINE با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.