اپلیکیشن چوبینر

گنجینه | GANJINE


شرکت گنجینه سازنده دستگاه‌های نجاری اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است. دستگاه‌هایی مثل نوار چسبان اتوماتیک راسته زن مدل GX300.3 ,GX300.4 ,GX300.5 دستگاه نوار چسبان صاف و منحنی PVC مدل N.750.IH، دستگاه فرز دو طرفه مدل جدید C7.85.D، کاتر مخصوص سرو ته زن نوار PVC که در شهر مشهد واقع شده است. در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با فعالیت های گروه صنعتی گنجینه در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 معرفی گروه صنعتی گنجینه

گروه صنعتی گنجینه با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، تولید و مونتاژ ماشین آلات نجاری و اخذ مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت و شركت در چندین نمایشگاه داخلی با سرلوحه قرار دادن شعار كیفیت، قیمت مناسب و بهترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش موفق به ساخت دستگاه‌های قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی گردیده است. امید است با استقبال هر چه بیشتر شما هموطنان گرامی و فراهم آمدن بستر مناسب جهت تولید داخلی به زودی شاهد تولید انبوه دیگر دستگاه‌های در حال طراحی این شركت نیز باشیم.

کیفیت محصولات شرکت گنجینه

شرکت گنجینه با چندین سال تجربه و همچنین دارا بودن مهندسین مجرب در حوزه صنایع چوب، فادر به تولید با کیفیت‌ترین ماشین آلات بوده که به همین جهت مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است. این مجموعه در راستای جلب رضایت مصرف کنندگان به طور مدوام در حال تحقیق در مورد نیازهای مشتری و ارتقای دستگاه می‌باشد.

قیمت محصولات گروه صنعتی گنجینه

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات گروه صنعتی گنجینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.