گل پیچ و گل مهره

1-24 از 42
گل پیچ و گل مهره یک نوع پیچ مخصوص برای اتصال انواع گونیا، کلمپ و... بر روی دستگاه‌هایی همچون اره میزی، گل مهره پلاستیکی می‌باشد که با استفاده از آن دیگر نیازی به استفاده از پیچ گوشتی نخواهید داشت و تنها با استفاده از دست می‌توانید این نوع گل مهره را بچرخانید و باز و بسته نمایید. انواع متفاوتی از گل پیچ و گل مهره در سایزهای مختلف طراحی و ساخته شده است که با توجه به نیاز خود می‌توانید تهیه نمایید.

کاربرد انواع گل پیچ و گل مهره

همان‌طور که می‌دانید پیچ یکی از لوازم ضروری برای اتصال قطعات مختلف به یکدیگر می‌باشد در کارگاه‌های نجاری و تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مدل‌های متفاوت پیچ که با استفاده از آن دیگر نیازی به پیچ گوشتی نخواهید داشت، گل پیچ و گل مهره می‌باشد. گل پیچ و گل مهره قطعه‌ای است که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید بسیاری از ابزارآلات مورد نیاز برای دستگاه دورکن را به راحتی نصب نمایید.

ویژگی و مشخصات گل پیچ

گل پیچ دارای یک سری دالبری پلاستیکی با میله‌ای رزوه دار می‌باشد که باعث محکم نصب شدن ابزار بر روی دستگاه اره میزی می‌شود. دالبرهایی که در قسمت سریه پلاستیکی این نوع گل پیچ وجود دارد باعث می‌شود تا به راحتی بتوانید با استفاده از انگشتان خود آن را بپیچانید و باز و بسته نمایید. 

ویژگی و مشخصات گل مهره

گل مهره نیز همانند گل پیچ دارای سریه پلاستیکی دالبری شکل می‌باشد با این تفاوت که دیگر در انتهای آن میله‌ی رزوه دار قرار ندارد. در انتهای این نوع گل مهره، حفره‌ای رزوه دار در قطرهای متفاوت وجود دارد که برای نصب گونیا، کلمپ و... بر روی دستگاه اره میزی استفاده می‌شود.

قیمت گل مهره و گل پیچ

برای اطلاع از قیمت انواع گل پیچ و گل مهره می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت گل مهره و گل پیچ با چوبینر تماس حاصل فرمایید.