قسطی بخر

خرید گونیا و نگهدارنده، اتاژور، بست آینه و بست طبقه

1-36 از 119

یکی از انواع اتصالات پرکاربرد که اکثر مونتاژ کاران برای ایجاد هر گونه اتصال به دیوار منازل و ایجاد دکوراسیون از آن استفاده می کنند، گونیا و نگهدارنده طبقه می باشد. گونیا و نگهدارنده طبقه در انواع شکل و کاربرد متفاوت تولید شده است. از انواع گونیا و بست طبقه طراحی و تولید شده است که می توانید مدل های مختلف ان را در این قسمت از چوبینر مشاهده نمایید. 

یراق آلات شلف

شلف به عنوان نگهدارنده وسایل روی دیوار نصب می‌شوند که در انواع مختلف چوبی، ام دی اف، فلزی و غیره در نظر گرفته می‌شوند. هر کدام از انواع شلف براساس دکور محیط می‌تواند در نظر گرفته شود تا بتوان از آنها به عنوان نگهدارنده وسایل تزیینی روی دیوار، کتابخانه، زیرتلویزیون و غیره استفاده کرد. بنابراین شلف‌ها باید دارای جنس و استحکام خاصی باشند تا وزن‌های مختلف را تحمل کنند. در این صورت باید از یراق آلات با دوام و مستحکمی مانند گونیا، اتاژور، بست، میله بست، رولپلاک، پیچ و مهره بست مخصوص شلف استفاده کرد. 

اتصال شلف توکار

در مواردی برای زیباتر شدن نمای کار در زمان نصب شلف به دیوار می توان از اتصال توکار استفاده نمود. اتصال شلف توکار از یک میله و واشر و رولپلاک تشکیل شده است که با سوراخ کردن قسمت نری چوب در دل کار قرار می گیرد سپس به دیوار مد نظر وصل می شود. اتصال شلف توکار در ابعاد مختلف تولید می‌شود که انتخاب آن بستگی به ضخامت ام دی اف و چوب دارد.

اتاژور

اتاژور یکی دیگر از انواع نگهدارنده های طبقه است که جهت نصب شیشه به دیوار یا قطعات چوبی به کار می رود. این مدل بسته که به آتاژور نیز معروف است در ابعاد و اشکال هندسی مختلف همچون مربع، مستطیل، بیضی و... تولید می گردد. همچنین در بعضی مدل ها جنس اتاژور از فلز و در مدل های دیگر از پلاستیک است.

گونیا تاشو 

یکی از انواع گونیا برای ایجاد اتصال گونیا تاشو می باشد که از یک بازو و زبانه تشکیل شده است.امروزه به علت کوچک بودن فضای خانه و یا آشپزخانه از یک نوع اتصال برای ایجاد میز استفاده می کنند تا دیگر نیازی به خرید و تهیه یک میز جدا نباشد. گونیا تاشو یک نوع یراق اتصال است که به دیوار متصل شده و صفحه ی ام دی اف بر روی آن قرار می گیرد و به راحتی می توانید آن را باز و بسته نمایید. گونیا تزیینی از دیگر انواع گونیا می باشد که برای طبقه بندی و نگه داشتن صفحه های چوبی به دیوار استفاده می شود.

نگهدارنده طبقه

نگهدارنده طبقه در طرح و مدل‌های مختلف طراحی شده است که تحت عنوان بست طبقه ارائه می‌شود. این نوع یراق باید دارای استحکام بالایی باشد تا بتواند وسایل با وزن‌های مختلف را تحمل کند.

بست طبقه

بست طبقه از کاربردی ترین انواع اتصال برای دکوراسیون به خصوص ساخت طبقات بوفه می باشد که در مدل، سایز و برندهای متفاوت ساخته شده است. با استفاده از بست طبقه به راحتی می توایند طبقه ی کابینت، بوفه و... را ایجاد نمایید. 

گونیا طبقه

گونیا طبقه ابزار مناسبی برای نگهداری طبقه و شلف روی دیوار است که جنس فلزی دارند و از دوام و استحکام بالایی برخوردار می‌باشد. این ابزار را می‌توان در سایزها و مدل‌های مختلف از بازار تهیه و از آن برای ساخت شلف دیواری استفاده کرد.

قیمت گونیا و نگهدارنده طبقه

به دلیل تنوع موجود در تولید و طراحی اتصالات، قیمت گونیا و نگهدارنده طبقه نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از از قیمت گونیا و نگهدارنده طبقه می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید، در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصول با چوبینر تماس حاصل فرمایید.