فروشنده شوید

گوهران

1-24 از 299

گوهران نام یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش دستگیره‌های کابینت می‌باشد. گروه صنعتی گوهران با همکاری مدیر تولید با سابقه در زمینه تولید انواع شیرآلات و دستگیره فعالیت خود را آغاز کرده است. این گروه انواع دستگیره کابینت را در طرح‌ها و مدل‌های متنوع تولید می‌کنند که توانسته است توجه افراد زیادی را به آنها جلب کنند. دستگیره های مختلف سرب، زاماک، آلومینیوم و... به صورت آنتیک، تک پیچ، دو پیچ، مدرن، کلاسیک و... که مناسب نصب بر روی کشو، کمد، کابینت و سایر لوازم چوبی می‌باشند.

معرفی گروه تولیدی گوهران

مجموعه گوهران با آغاز فعالیت خود در زمینه فروش انواع دستگیره آشپزخانه دارای جایگاهی ویژه در بین مشتریان می‌باشد. امروزه با تنوع بسیار فراوان انواع دستگیره آشپزخانه برای رضایت مشتریان و تسهیل در امر خرید اقدام به طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی به نام گوهران کرده است که در این فروشگاه انواع دستگیره آشپزخانه با کیفیت و آبکاری عالی به فروش می‌رساند. چوبینر نیز به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه فروش ابزار و ماشین آلات سعی بر آن دارد تا محصولات گروه تولیدی گوهران را با ارائه اطلاعات دقیق و کامل از مشخصات فنی محصولات همراه با قیمت مناسب در معرض دید شما عزیزان قرار دهد.

گوهران، عرضه کننده انواع دستگیره آشپزخانه

امروزه با وجود پیشرفت چشمگیر و تنوع بسیار در انواع دستگیره آشپزخانه انتخاب و خرید این تجهیزات کمی مشکل شده است. فروشگاه آنلاین گوهران به عنوان عرضه کننده انواع دستگیره آشپزخانه سعی بر آن داشته تا انواع تجهیزات مورد نیاز را در معرض دید همگان قرار دهد. چوبینر به عنوان اولین مرجع تخصصی فروش ابزار و ماشین آلات در تلاش است تا برای جلب رضایت مشتریان عزیز انواع دستگیره آشپزخانه را نیز با قیمت مناسب به فروش برساند.

قیمت محصولات گوهران

برای اطلاع از قیمت محصولات گوهران لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.