چوبی کلاب

گیره تفنگی

1-10 از 10

همان طور که در مطالب قبلی ذکر نمودیم در صنعت چوب، گیره و کلمپ نقش مهمی در تولید با کیفیت محصولات دارند و کمک قابل توجهی به نجاران و صنعت کاران ارائه می‌دهند. در بخش‌های دیگر به معرفی انواع کلمپ، پیچ دستی و گیره پرداختیم، یک نمونه از انواع گیره ها به گیره تفنگی معروف است که جزء پرطرفدارترین گیره ها محسوب می‌شود. با ما همراه باشید که در ادامه این مطلب، اطلاعات بیشتری در رابطه با گیره تفنگی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

گیره تفنگی چیست؟

گیره تفنگی همان طور که ذکر شد یک نمونه کاربردی از انواع گیره در صنعت چوب محسوب می‌شود که همانند سایر گیره ها وظیفه محکم و ثابت نگه داشتن قطعات در کنار یکدیگر را دارد. گیره تفنگی با قدرت بالایی که دارد مانع از لغزش و تکان خوردن قعطات چوبی که جهت اتصال به یکدیگر در کنار هم قرار گرفته اند، می‌شود. 

گیره تفنگی نجاری

گیره تفنگی نجاری با قدرت های مختلف و ابعاد متفاوت تولید می‌شود. در ساخت این نوع گیره گاهی بدنه و فک ها از جنس فلزات مقاوم تولید می‌شوند و در مواردی برای ساخت گیره تفنگی از پلاستیک فشرده با کیفیت بالا نیز استفاده می‌شود.

قیمت گیره تفنگی اتوماتیک

انواع گیره تفنگی در فروشگاه چوبینر برای استفاده شما عرضه شده است. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن، برای اطلاع از قیمت این محصولات با متخصصین سایت چوبینر تماس حاصل نمایید.